Teismo nuosprendis buvusiam Šiaulių darbo inspektoriui

Vasario 9 dieną Šiaulių apygardos teismas paliko galioti pirmosios instancijos Šiaulių miesto apylinkės teismo nuosprendį, kuriuo buvęs Valstybinės darbo inspekcijos (VDI) Šiaulių skyriaus darbo inspektorius Regimantas Navickas pripažintas kaltu dėl piktnaudžiavimo ir dokumento klastojimo.

Jam skirta 40 MGL (5 200 Lt) piniginė bauda ir atimta teisė trejus metus dirbti darbą valstybės tarnyboje.

Išnagrinėjęs baudžiamąją bylą, teismas konstatavo, kad R. Navickas, piktnaudžiaudamas tarnyba ir siekdamas turtinės naudos sau ir kitiems asmenims, iš tikrinamų įmonių nemokamai ar mažesne kaina gaudavo prekių arba paslaugų, organizavo dokumento suklastojimą.

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Šiaulių valdybos pareigūnai, atlikę ikiteisminį tyrimą, taip pat nustatė, kad VDI Šiaulių skyriaus darbo inspektorius R. Navickas galėjo pažeisti Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo nuostatas ir surinktą medžiagą perdavė nagrinėti Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai. Komisija 2009 m. birželio 17 d. sprendime konstatavo, kad R. Navickas pažeidė įstatymo nuostatas ir įpareigojo VDI vadovą skirti jam tarnybinę nuobaudą.

kriminalai.com

šaltinis: STT info.

Posted Under
Be kategorijos