Teismas tenkino prašymą uždrausti nuteistajam bendrauti su nepilnamete

teismas_svarstyklesKlaipėdos miesto apylinkės teismas tenkino prašymą

Pirmadienį Klaipėdos miesto apylinkės teismas anksčiau dėl mažametės tvirkinimo bei lytinio santykiavimo su nepilnametėmis nuteistam 26 metų N. B. skyrė papildomą baudžiamojo poveikio priemonę. Patenkinus Klaipėdos apygardos probacijos tarnybos teikimą, vyrui uždrausta bendrauti ir ieškoti ryšių su viena iš nukentėjusiųjų, lankytis jos gyvenamojoje, mokymosi ar kitoje vietoje, kurioje būna, iki mergaitė sulauks pilnametystės.

Šių metų rugpjūčio 30 d. N. B. buvo nuteistas už mažametės tvirkinimą SMS žinutėmis bei lytinį santykiavimą su jaunesnėmis nei 16 metų mergaitėmis, pažeidžiat jų seksualinio apsisprendimo laisvę ir neliečiamumą. Dėl šių nusikaltimų vyrui skirtas laisvės atėmimas dvejiems metams, jo vykdymą atidedant tam pačiam laikui. Taip pat vyras buvo įpareigotas dalyvauti elgesio pataisos programoje.

Po teismo nuosprendžio N. B. dalyvavo susitikimuose su probacijos tarnyba. Jam buvo sudarytas ir individualus priežiūros planas.

Tačiau nuteistasis ir toliau bendravo su nukentėjusiąja – kalbėjosi telefonu, susirašinėjo elektroniniais laiškais. Vyras neslėpė savo ketinimų palaikyti artimus ryšius su nepilnamete ir tuomet, kai ji grįš iš vaikų socializacijos centro, kuriame šiuo metu mokosi ir gyvena.

Teismas, skirdamas bausmę, atsižvelgė į siekius sulaikyti N. B. nuo naujų nusikaltimų įvykdymo, taip pat apsaugoti nukentėjusios mergaitės teisėtus interesus.

Nutartis per penkias dienas nuo nutarties paskelbimo dienos gali būti skundžiama Klaipėdos apygardos teismui per Klaipėdos miesto apylinkės teismą.

kriminalai.com                           

šaltinis: Klaipėdos m. apylinkės teismo info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *