Tauragės rajone girtas vairuotojas atsitrenkė į medį ir nuėjo namo

avarija_tarage_i_mediTauragės rajone girtas vairuotojas atsitrenkė į medį ir nuėjo namo

Savaitgalį vykdę neblaivių vairuotojų kontrolės priemonę, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai Tauragės rajone pastebėjo į pakelės griovį įvažiavusį automobilį „Peugeot 406″, kurio vairuotojo automobilyje nerado. Pareigūnus nustebino iš eismo įvykio pasišalinusio vairuotojo lengvabūdiškumas – automobilio ir asmens dokumentus jis tiesiog paliko transporto priemonės salone.

Vasario 2 dienos naktį, apie 4.00 valandą, policijos pareigūnai Tauragės rajone, kelyje Kunigiškiai-Gaurė, pastebėjo į pakelės griovį įvažiavusį automobilį „Peugeot 406″, tačiau vairuotojo jame nebuvo. Apžiūrėję automobilį, policijos pareigūnai aptiko ir automobilio, ir vairuotojo dokumentus. Aiškinantis įvykio aplinkybes, nustatyta, kad dvidešimt ketverių jaunuolis, slidžiame kelyje nesuvaldęs automobilio, nuvažiavo į pakelės griovį ir atsitrenkė į medį. Neblaivus vairuotojas, kuriam nustatytas lengvas 1,44 promilių girtumo laipsnis, iš eismo įvykio vietos pasišalino. Kaip vėliau teigė policijos pareigūnams, pėsčiomis parėjo namo.

Vairuotojui pradėta administracinė teisena už pasišalinimą iš eismo įvykio vietos, kuri užtraukia baudą nuo 3000-4000 litų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo 3-5 metų arba administracinį areštą nuo 15-30 parų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo 3-5 metų.

kriminalai.com

šaltinis: Tauragės aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *