Tauragės pareigūnams įkliuvo neblaivus kelių erelis

Ketvirtadienį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams įkliuvo neblaivus kelių erelis. Virtinę šio pažeidėjo įvykdytų Kelių eismo taisyklių pažeidimų pareigūnai užfiksavo Tauragėje, Stoties gatvėje.

Apie vienuoliktą valandą policijos pareigūnai, išeidami iš teismo pastato, pastebėjo akivaizdžiai didesniu nei leistina greičiu skriejantį žalios spalvos „Subaru“. Automobilio vairuotojas važiavo visiškai nepaisydamas kelyje esančių dviejų pėsčiųjų perėjų, jose lenkė kitus automobilius, nerodė posūkio signalo bei kirto ištisinę liniją. Pastebėję grėsmę eismo saugumui keliantį automobilį, pareigūnai nieko nelaukdami nuvyko ta pačia kryptimi, Pramonės gatvės link. Neilgai trukus pažeidėjas sustabdė transporto priemonę ir tik spėjęs išlipti iš automobilio akis į akį susidūrė su pareigūnais. Čia paaiškėjo, kad 1991 metais gimęs tauragiškis, visus pažeidimus įvykdė dar ir būdamas neblaivus. Nors nuo jaunuolio sklido intensyvus alkoholio kvapas, o alkoholio kiekio matuoklis rodė lengvą 0,44 promilės, girtumą, jis vis tiek pareigūnus atkakliai tikino esąs blaivus. Negana to, pareigūnai, apžiūrėdami jo automobilį, užfiksavo dar vieną pažeidimą – visos keturios žaliojo „Subaru“ padangos buvo vasarinės.

Grubiai eismo taisykles pažeidęs jaunas vairuotojas buvo pristatytas į policijos komisariatą, jam buvo surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas, o dėl atsakomybės už įvykdytus pažeidimus spręs teismas.

kriminalai.com

šaltinis: Tauragės apskr. VPK.

Posted Under
Be kategorijos