Tauragėje gausios policijos pajėgos vykdė sustiprintą pėsčiųjų eismo kontrolę

kontrole2Tauragėje gausios policijos pajėgos vykdė sustiprintą pėsčiųjų eismo kontrolę

Siekdami užtikrinti pėsčiųjų eismo dalyvių saugumą bei paskatinti pėsčiuosius ir vairuotojus kuo atsakingiau elgtis kelyje, ypač esant pavojingoms eismo sąlygoms, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai 2014 m. vasario 6-ąją, ketvirtadienį vykdė eismo saugumo kontrolės priemonę. Dešimt policijos pareigūnų ekipažų patruliavo prie judriausių nereguliuojamų pėsčiųjų perėjų bei fiksavo pėsčiųjų ir automobilių vairuotojų daromus pažeidimus.

Nuo 13.00 iki 15.00 valandos, kai vyksta intensyvus iš mokymo įstaigų grįžtančių mokinių eismas, policijos pareigūnai nustatė 32 pažeidimus, iš kurių 21 padarė pėstieji, gatvę kirtę ne pėsčiųjų perėjoje ar degant draudžiamam šviesoforo signalui. Administracinėn atsakomybėn patraukti 5 vairuotojai, kurie nepraleido pėsčiųjų perėja ėjusių eismo dalyvių. Vienas iš pažeidėjų – sunkiasvorio automobilio vairuotojas, kuris vos neparbloškė per perėją iš mokyklos ėjusios mažametės. Policijos pareigūnai, patruliavę Tauragės mieste, užfiksavo dar 5 įvairius Kelių eismo taisyklių pažeidimus. Į pažeidėjų sąrašą pakliuvo ir neblaivus viešoje vietoje pasirodęs pilietis, kuriam policijos pareigūnų darbas sukėlė nevienareikšmiškų emocijų.

Siekdami paskatinti pėsčiuosius ir vairuotojus atsakingai žiūrėti į savo pareigas kelyje, panašias priemones vykdysime ir toliau. Ypač norime atkreipti pėsčiųjų ir vairuotojų dėmesį į eismą nereguliuojamose perėjose, kuriose nuo eismo įvykių gali apsaugoti tik atidumas ir pagarba bei pakantumas vieni kitiems, – prevencinės priemonės tikslus aiškino Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus viršininkas Kęstutis Lukošius.

Policijos pareigūnai ragina pėsčiuosius atsakingai elgtis kelyje ir laikytis kelių eismo taisyklių bei būti itin apdairiems, ypač dabar, kai eismo sąlygos dėl iškritusio sniego ir permainingų orų yra išties sudėtingos. Pareigūnai primena, kad pėstieji turėtų pasirūpinti savo matomumu kelyje ir nešioti šviesą atspindinčius elementus bei atšvaitus, o gatvę pereiti tik įsitikinus savo saugumu. Tik saugodami ir gerbdami vienas kitą kelyje eismo dalyviai gali išvengti pavojingų situacijų ir skaudžių nelaimių.

kriminalai.com

šaltinis: Tauragės aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *