Tarybos narė su administracijos direktore nesusitaikė

Širvintų rajono apylinkės teisme nagrinėjama baudžiamoji byla pagal Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktorės Elenos Davidavičienės skundą privataus kaltinimo tvarka, kaltinant Širvintų rajono savivaldybės tarybos narę Živilę Pinskuvienę nusikalstamos veikos, numatytos Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 154 straipsnio 1 dalyje, padarymu.

Elena Davidavičienė Živilę Pinskuvienę kaltina tuo, kad tarybos posėdžio metu tarybos narė Živilė Pinskuvienė paskleidė apie Eleną Davidavičienę tikrovės neatitinkančią, šmeižikišką informaciją, t.y., kad Elena Davidavičienė tariamai yra padariusi nusikalstamą veiką – vagystę, dėl ko buvo pažeminta Elenos Davidavičienės garbė ir orumas, be to tokios informacijos paskleidimas paniekino ir pažemino Eleną Davidavičienę bei pakirto pasitikėjimą ja, kaip asmeniu, bei kaip valstybės tarnautoja.

Šioje byloje buvo paskirti trys taikinamieji posėdžiai, tačiau šalys taip ir nesusitaikė, todėl 2012 m. vasario 7 d. vykusiame taikinamajame teismo posėdyje skundas perduotas nagrinėti teisiamajame posėdyje.

kriminalai.com

šaltinis: Širvintų r. AT info.

 

Posted Under
Be kategorijos