Tarptautiniame seminare rengtasi kinologijos instruktorių mokymams

suo pasienisPenktadienį Vilniuje baigiasi Operatyvaus bendradarbiavimo prie Europos Sąjungos išorės sienų valdymo agentūros FRONTEX ir Pasieniečių mokyklos organizuotas kinologinės veiklos specialistų seminaras „Pasiruošimas Europos Sąjungos kinologų instruktorių mokymams“.

Penkias dienas trukusiame renginyje žinių sėmėsi 12 kinologijos specialistų iš Lietuvos, Austrijos, Norvegijos, Latvijos, Švedijos, Rumunijos ir Belgijos. Šis susitikimas skirtas parengti kinologų instruktorių darbo efektyvumo vertinimo sistemą.

Seminaro metu jo dalyviai taip pat ruošė metodines priemones kinologų mokymui. Jos padės fiksuoti ir vertinti minėtos srities specialistų pažangą ir trūkumus, naudojamų metodikų įvairovę ir efektyvumą. Renginyje dar buvo diskutuojama apie dresavimo ypatumus ir efektyvių metodikų naudojimą.

Be to, seminaro dalyviai suformulavo rekomendacijas instruktoriams, kurie moko kinologus nacionaliniuose lygmenyse.

Šis projektas vyksta jau 5 metus, o jame dirba tarptautinė kinologų grupė iš ES valstybių narių sienos apsaugos tarnybų ir trečiųjų valstybių. Kinologams yra sukurta penkių DVD diskų mokomoji priemonė. Šį rinkinį sudaro vaizdo medžiaga apie tarnybinių šunų dresavimo metodikas skirtingiems tikslams: žmogaus paieškai, sprogstamųjų ir narkotinių medžiagų paieškai ir tarnybinių keturkojų kaip specialiųjų priemonių panaudojimui.

Šių metų gegužę Lietuvoje ketinama organizuoti praktinį seminarą, kurio metu bus mokomi ir testuojami kinologai instruktoriai.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *