Tabore tęsiamos policijos pareigūnų operacijos

auto_vilniaus_taborasVilniaus taboras

Visą praėjusį savaitgalį Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai tęsė tikslines policines priemones, kuriomis buvo siekiama stiprinti visuomenės saugumą pietiniame ir pietvakariniame miesto pakraščiuose bei miesto centre.

Veikdami pagal patvirtintus planus, policijos pareigūnai patikrino daugiau nei 100 asmenų, sulaikė 6 ieškomus asmenis. Įtarę narkotikų vartojimu į priklausomybės ligų centrą pristatė 25 asmenis.

Išaiškinti 6 nusikaltimai, susiję su neteisėta narkotikų prekyba, dėl kurių padarymo įtariama 11 asmenų. Dalis asmenų laikinai sulaikyti ar suimti.

Priemonių atlikimo metu paimta įvairių narkotikų: kokaino (apie 10 gramų), kanapių ir jų dalių, heroino (daugiau nei 100 dozių), įrankių ir priemonių narkotikams vartoti. Be to, rasti ir paimti vogti daiktai, skirti išmainyti juos į narkotikus.

Sprendžiant iš mieste randamų ir paimamų narkotikų pastebėtina, kad prieš savaitgalį daugiau prekiaujama „pasilinksminimo“ narkotikais – kanapėmis, kokainu. Tabore ir toliau nuolat randama heroino, nors  pastebima, kad po anksčiau vykdytų policinių operacijų ir paimtų nemažų narkotikų kiekių, jų platinimo mastai tabore žymiai sumažėję. Neatmestina galimybė, kad taip yra ir dėl taboro gyventojų gebėjimo prisitaikyti prie griežtos policinės kontrolės. Narkotikai gali būti daug kruopščiau slepiami užkasant juos kiemuose ar miškuose, visaip vengiama būti sulaikytiems su didesniu narkotikų kiekiu, kurio praradimas pardavėjui yra ir didelis finansinis nuostolis, ir griežtesnė teisinė atsakomybė.

kriminalai.com                           

šaltinis: Vilniaus aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *