Šventė „Palangos stinta 2012“ praėjo be incidentų

Šiais metais tradicinė stintų šventė į Palangą sukvietė daugybę žmonių. Šeštadienį nuo pat ryto automobilių kolonos traukę į kurortą. J. Basanavičiaus gatvė, kurioje vyko renginiai, visą dieną buvo sausakimša nuo šventės dalyvių. Džiugu, kad atvykę svečiai buvo nusiteikę džiaugtis, linksmintis, maloniai bendrauti, bet ne trikdyti viešąją tvarką ar daryti kitus pažeidimus.

Šio masinio renginio metu incidentų nekilo, šiurkščių teisėtvarkos pažeidimų neužregistruota.

Per savaitgalį Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariate pradėti du ikiteisminiai tyrimai: iš sodo namelio teritorijos pavogti du automatinio vartų atidarymo mechanizmai ir iš Klaipėdos pl. esančio namo naktį pavogti pinigai 6130 Lt.

Policija užregistravo 42 pranešimus apie įvykius, į policijos komisariatą už padarytus pažeidimus buvo pristatyti 6 asmenys. Vykdyta policinė priemonė eismo kontrolei sustiprinti. Jos metu sustabdytos ir patikrintos 432 transporto priemonės, nustatyti 28 Kelių eismo taisyklių pažeidimai, 3 asmenys vairavo transporto priemonę būdami neblaivūs.

kriminalai.com

šaltinis: Palangos PK info.