Švenčionių rajone sulaikytas kontrabandinius rūkalus nešęs baltarusis

kontrabandininkas_baltarusis_svencioniuŠvenčionių rajone, netoli sienos su Baltarusija, pasieniečiai išbaidė cigarečių kontrabandininkus. Sulaikytas rūkalus gabenęs baltarusis.

Trečiadienį VSAT Ignalinos rinktinės Pavoverės užkardos pasieniečiai ties Švenčionių rajono Piorkų kaimu pastebėjo tris įtartinus asmenis, nešinus juoda polietileno plėvele aptrauktus ryšulius. Trijulė taip pat išvydo pasieniečius, metė ryšulius ir pasileido bėgti Baltarusijos teritorijos link. Nuo čia iki kaimyninės valstybės – apie porą kilometrų.

Vieną bėglį VSAT pareigūnai sulaikė. Paaiškėjo, kad jis yra 31 metų baltarusis, Astravo rajono gyventojas.

Dviem jo bendrininkams pavyko pasislėpti. Bėglių paliktais pėdsakais VSAT pareigūnai bei kinologas ir jo tarnybinis belgų aviganis Eta sekė apie kilometrą iki Baltasamanės pelkės. Čia vytis pasprukusius kontrabandininkus tapo sudėtinga: klampioje vietovėje pėdsakų nebesimatė, o dėl itin didelės drėgmės jų neužuodė ir keturkojis pasieniečių talkininkas.

Kontrabandininkų likimo valiai paliktose ryšuliuose VSAT pareigūnai rado 5500 pakelių cigarečių „Winston“, „Fest“ ir „Minsk 5 Superslims“. Visos rūkalų pakuotės pažymėtos baltarusiško pavyzdžio akcizo mokesčio ženklais.

Dėl kontrabandos VSAT Ignalinos rinktinės pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Sulaikytas baltarusis uždarytas į areštinę. Kontrabandinis krovinys laikinai saugomas Ignalinos rinktinėje.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT Ignalinos rinktinės info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *