Švenčionių rajone – pareigūnų dėmesys didesnės socialinės rizikos šeimoms

rudamina_policija
Asociatyvi policijos nuotr.

Švenčionių rajone – pareigūnų dėmesys didesnės socialinės rizikos šeimoms. Siekdami užkirsti kelią galimiems vaiko teisių pažeidimams, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Švenčionių rajono policijos komisariato pareigūnai kartu su savivaldybės socialiniais darbuotojais, aplankė socialinės rizikos šeimas Švenčionėlių mieste.

Iš viso buvo patikrintos 8 socialinės rizikos šeimos. Lankydami socialinės rizikos grupei priskiriamas šeimas, pareigūnai atkreipė dėmesį į vaikų priežiūros sąlygas, tikrino, ar nevartojamas alkoholis šeimose, kuriose auga mažamečiai vaikai. Apsilankymų metu teisėtvarkos pažeidimų, susijusių su vaikų teisių pažeidimais nenustatyti. Pareigūnai šeimose lankėsi ir buvo įsitikinę, kad vis tik nustatys pažeidimus, tačiau juos maloniai nustebino šių šeimų buities pagerėjimas, tvarka namuose ir alkoholio nebuvimas ant šeimos stalo, akį džiugino tvarkingai aprengti, švarūs ir linksmi vaikai. Gal šias šeimas jau aplankė Kalėdų stebuklas, o gal savo vaisių davė nuolatinis ir nuoseklus prevencinis darbas.

Taip pat priemonės metu buvo patikrintos viešos vietos, kuriuose mėgsta susiburti mūsų visuomenės jaunieji nariai, nustatyti 6 administracinės teisės pažeidimai.

Įgyvendindami vaiko teisių apsaugos priemones, Viešosios policijos pareigūnai bei savivaldybės darbuotojai socialinės rizikos šeimas tikrina nuolat. Vaikų gerovės stebėjimui ir užtikrinimui panašios akcijos bus vykdomos ir ateityje.

kriminalai.com                           

šaltinis: Vilniaus aps. VPK Švenčionių r. PK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *