Švenčionių rajone baltarusis neteisėtai perėjo sieną į Lietuvą (foto)

sienos_stulpasŠvenčionių rajone pasieniečiai sulaikė baltarusį, kuris, įtariama, neteisėtai kirto sieną į Lietuvą. Šeštadienį VSAT Ignalinos rinktinės Pavoverės užkardos pasieniečiai Švenčionių rajono Prienų kaimo ribose, apie 40 metrų nuo sienos su Baltarusija, sulaikė vyrą. Ši vieta yra prie pat Prienų vietinio susisiekimo (supaprastinto) kontrolės punkto, kuris tuo metu neveikė.

Sulaikytasis prisistatė 29-erių Baltarusijos piliečiu, Astravo rajono gyventoju. Asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų jis neturėjo.

Netrukus Pavoverės užkardos pareigūnai, patikrinę vietovę netoliese abi šalis jungiančio tilto per Baluošos upelį, aptiko vieno žmogaus avalynės pėdsakus. Įtariama, kad čia sienos pažeidėjas neteisėtai pateko iš Baltarusijos, Lietuvos pusėje perlipęs apsauginę tvorą.

Sulaikytasis uždarytas į areštinę. Dėl neteisėto valstybės sienos perėjimo Ignalinos rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tai gresia bauda, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Pernai VSAT pareigūnai iš viso sulaikė 473 asmenis, neteisėtai kirtusius Lietuvos sieną. Daugiausiai jų įkliuvo sieną su Baltarusija saugantiems pasieniečiams – čia sulaikyti 337 tokie asmenys.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT Ignalinos rinktinės info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *