Švenčionių pareigūnai pričiupo degtindarį (video)

Švenčionių pareigūnai pričiupo degtindarį

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Švenčionių rajono policijos komisariato pareigūnai ir toliau aktyviai atlieka prevencinius ir tyrimo veiksmus, atskleisdami su šešėline ekonomika susijusias nusikalstamas veikas.

2013 m. spalio 9 d. policijos pareigūnai, tikrindami informaciją, nustatė, kad Nemenčinės miškų urėdijos Žeimenos girininkijoje gaminama naminė degtinė. Surengę pasalą, pareigūnai minėtoje vietoje aptiko įrenginį naminiams stipriems alkoholiniams gėrimams gaminti, apie 1,5 litro skysčio, panašaus į naminę degtinę, ir 200 litrų skysčio, panašaus į raugą (brogą). Taip pat sulaikytas Molėtų rajono gyventojas V. V., gim. 1965 m., gaminęs naminę degtinę. Aparatas ir skystis paimti ir saugomi Švenčionių rajono PK.

Tai yra antras, per šį mėnesį, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo. Nuo šių metų pradžios policijos pareigūnai išnagrinėjo 25 administracines teisenas dėl neteisėtų namų gamybos stipriųjų alkoholinių gėrimų laikymo, pardavimo ar gabenimo tvarkos pažeidimų.

Teisės pažeidimai, susiję su nelegalia prekių apyvarta ir toliau išlieka policijos pareigūnų veiklos prioritetas. Gyventojai apie šiuos pažeidimus policijai gali informuoti naudodamiesi policijos elektroninių paslaugų sistema „E-policija“ (adresas internete www.epolicija.lt) arba pranešti:

Policijos budėtojų telefonu (8 387) 66402;

Anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 5) 271 6050.

kriminalai.com                           

šaltinis: Vilniaus aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *