Švenčionių gyventojas cigaretes gabeno autobusiuke įrengtose slėptuvėse (video)

cigaretes minsk kontrabandaŠvenčionių gyventojas cigaretes gabeno autobusiuke įrengtose slėptuvėse

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Švenčionių rajono policijos komisariato pareigūnams įkliuvo nelegalių cigarečių krovinį gabenęs Švenčionių rajono gyventojas.

Keturiasdešimtmečio A. P. vairuojamas automobilis „Plymouth Grand Voyager“ patikrinimui buvo sustabdytas Švenčionėlių mieste, Kaltanėnų gatvėje. Nors iš pirmo žvilgsnio erdvus automobilis neatrodė kažkuo išsiskiriantis iš daugybės kitų, atlikus kruopštų patikrinimą, įvairiose automobilio vietose buvo aptikta slėptuvių su nelegaliais rūkalais. Iš viso pareigūnai automobilyje aptiko 2 150 pakelių cigarečių, paženklintų Baltarusijos Respublikos banderolėmis.

Dėl neteisėto akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pradėta administracinio teisės pažeidimo bylos teisena, vyriškiui gresia bauda nuo 10 000 iki 20 000 litų. Pareigūnai įspėja, kad gabenant nelegalias akcizines prekes rizikuojama netekti ir konfiskuojamos transporto priemonės, kuria šios prekės gabenamos.

Policija ragina gyventojus, žinančius apie neteisėtus akcizais apmokestinamų prekių laikymo, gabenimo ar pardavimo atvejus Švenčionių rajone, pranešti telefonu (8 387) 66 402 ar anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 5) 271 6050.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus aps. VPK Švenčionių r. PK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *