Sutuoktinį nužudžiusi birštonietė už grotų praleis 11 metų

Kauno apygardos teismas šiandien paskelbė nuosprendį Birštono savivaldybės gyventojai E. S. (gim. 1960 m.), kuri pripažinta kalta dėl sutuoktinio nužudymo. Jai paskirta 11 metų laisvės atėmimo bausmė.

Kaltinamoji E. S. nuteista už tai, kad 2011 m. kovo 22 d. asmeninio konflikto su nukentėjusiuoju metu, peiliu tyčia sudavė sutuoktiniui į kairės rankos žastą, tuo padarydama jam durtinę – pjautinę kairio žasto žaizdą. Nuo ūmaus išorinio nukraujavimo nukentėjusysis įvykio vietoje mirė.

Kaltinamoji pripažino dalį kaltės dėl jai inkriminuojamos nusikalstamos veikos padarymo ir nurodė, kad iki padarydama nusikaltimą buvo neblaivi, kartu su sutuoktiniu ir kaimynu gėrė alkoholinius gėrimus, miegojo kaimyno name. E. S. teigė, kad grįžusi namo pažadino sutuoktinį, kuris puolė ją peiliu priekaištaudamas, kodėl ji nenakvojusi namuose. Tai išprovokavo grumtynes, kurių metu peilis iškrito ant grindų ir kaltinamoji, pirma jį pagriebusi, dūrė juo nukentėjusiajam. Moteris paaiškino, kad dūrė savo vyrui bijodama, jog jis neatimtų peilio ir jos nenudurtų. Kaltinamoji E. S. nurodė, kad dūrusi ji numetė peilį prie televizoriaus ir išėjo į tvartą šerti gyvulių.

Kauno apygardos teismas, įvertinęs visus byloje surinktus įrodymus, kaltinamąją E. S. pripažino kalta ir paskyrė 11 metų laisvės atėmimo bausmę. Ją paskirta atlikti pataisos namuose. Teismas taip pat priteisė atlyginti nukentėjusiajai 7 597 Lt turtinę ir 10 000 Lt neturtinę žalą bei apmokėti 1 500 Lt procesines išlaidas.

Šis Kauno apygardos teismo nuosprendis per 20 dienų dar gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui.

kriminalai.com

šaltinis: KST info.

Posted Under
Be kategorijos