Sulaikyti trys automobilių vagystėmis įtariami jaunuoliai (video)

Sulaikyti trys automobilių vagystėmis įtariami jaunuoliai

sulaikyti_trys_vagystėmis_įtariami_jaunuoliai

2013 gegužės 27 d. paryčiais Kauno r., Noreikiškėse Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Patrulių rinktinės pareigūnai, panaudodami tarnybinį šunį sulaikė tris asmenis įtariamus automobilių vagystėmis, tai aštuoniolikmečiai B. M. ir Č. J. bei septyniolikmetis.

Jaunas įtariamųjų amžius netrukdė nusikalsti, įtariama, kad Kauno rajone naktį iš 2013 gegužės 22 d. į 2013 gegužės 23 d. jie pavogė du automobilius, o iš trijų automobilių pavogė įvairius daiktus:

2013 gegužės 23 d. apie 7.30 min. Kauno r., Noreikiškėse, Šiltnamių g., nesaugojamoje automobilių stovėjimo aikštelėje pil. A. K. pasigedo automobilio „Honda Prelude“ (1989 m. laidos). Padaryta 1 200 Lt žala.

2013 gegužės 23 d. apie 7.30 val., Kauno r., Noreikiškėse, Šiltnamių g, iš namo kiemo pavogtas automobilis „VW Golf“ (1997 m. laidos). Tą pačią dieną apie 9.00 val. minėtas automobilis rastas Kauno r., Noreikiškėse V. ir P. Karvelių g., su apgadinta užvedimo spynelė.

Taip pat įtariama, kad tą naktį jaunuoliai apvogė automobilius „BMW 530″, „Volvo V 70″ ir „Mercedes Benz E300″.

Kaip įtariama, toliau tęsdami savo „žygius“ minėti asmenys Kauno mieste naktį iš 2013 gegužės 24 d. į 2013 gegužės 25 d. pavogė dar vieną automobilį, o 2013 gegužės 27 d. naktį Kauno mieste pavogė vieną automobilį ir du Kauno rajone.

2013 gegužės 27 d. apie 5.05 val. Kauno policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad Kauno r. Noreikiškėse, Universiteto g., rastas, kaip įtariama po eismo įvykio automobilis, „VW Golf“. Nuvykę minėtu adresu, pareigūnai rado automobilį „VW Golf“, apgadinta priekine dalimi, be priekinio valstybinio numerio, su akivaizdžiais užvedimo spynelės laužimo požymiais. Nustatyta, kad minėtas automobilis pavogtas Kaune,  iš Kranto 7-osios g.

Netrukus Kauno apskr. VPK budėtojai informavo, kad Kauno r., Noreikiškėse, Šiltnamių g., griovyje yra automobilis „VW LT“. Važiuojant patikrinti informacijos, pareigūnai pastebėjo tris Šiltnamių g. einančius jaunuolius, kurie tik pamatę pareigūnus nubėgo į krūmų masyvą.

Panaudotas tarnybinis šuo, koviniai imtynių veiksmai ir spec. priemonės antrankiai

Pareigūnai iškart išsikvietė pagalbą – kinologus su tarnybiniais šunimis, o patys saugojo teritoriją. Atvykę kinologai su tarnybiniais šunimis pradėjo asmenų paiešką. Netrukus buvo surastos pirštinės, kuprinė, o netoliese ir trys jaunuoliai, kurie vengė sulaikymo ir aktyviais veiksmais priešinosi. Buvo panaudotas tarnybinis šuo, koviniai imtynių veiksmai ir spec. priemonės antrankiai. Visi trys jaunuoliai buvo sulaikyti ir pristatyti į komisariatą.

Tą patį rytą, gavę informacijos, Kauno r., Noreikiškėse, policijos pareigūnai aptiko dar vieną vogtą automobilį. Automobilis „Mazda 323″ rastas Stirnų g., tvenkinyje. Minėtas automobilis pavogtas Kauno r., Noreikiškėse, Šiltnamių g.

Kauno rajono policijos komisariato tyrėjai toliau aiškinasi ar šie asmenys nėra padarę ir daugiau panašių vagysčių.

Įtariamieji sulaikyti 48 val., jiems pareikšti įtarimai, įvykdžius vagystes, o šiandien bus  sprendžiamas klausimas dėl karomųjų priemonių paskyrimo.

kriminalai.com

šaltinis: Kauno aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *