Sulaikytas narkotikus miške galimai slėpęs įtariamasis

Sulaikytas narkotikus miške galimai slėpęs įtariamasis

Įtariamasis
Įtariamasis

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (KPONTV) pareigūnai sulaikė įtariama neteisėtai narkotikais dideliais kiekiais disponavusį asmenį.

22 metų amžiaus Klaipėdos miesto gyventojas sulaikytas liepos mėn. pradžioje. Asmens kratos ir kratos sulaikytojo automobilyje metu aptiktas nedidelis kiekis kokaino ir kanapių. Teisėsaugininkai turėjo duomenų, kad 5 kartus už vagystes, plėšimus, sveikatos sutrikdymą bei viešosios tvarkos pažeidimus teistas jaunuolis uostamiestyje prekiauja narkotikais.

Slėptuvėje miške

Jo slėptuvėje miške, esančioje Klaipėdoje, ties Žardupės g., KPONTV pareigūnai rado ir paėmė didelį kiekį galimai psichotropinių medžiagų – miltelius ir 1 200 tablečių.

Narkotinės medžiagos
Narkotinės medžiagos

2018 m. gegužės-birželio mėn. laikotarpiui verslo liudijimą įsigijęs įtariamasis suimtas, prokuroro sprendimu apribotos jo nuosavybės teisės į galimai nusikalstamu būdu gautas lėšas.

Įtarimas dėl neteisėto kvaišalų įgijimo ir laikymo taip pat pareikštas pusę gramo kokaino už 70 Eur pas klaipėdietį įsigijusiai gargždiškei, jai paskirta švelnesnė už suėmimą kardomoji priemonė.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius (ONKTS).

Gresia laisvės atėmimu nuo 8 iki 10 metų

Narkotinės medžiagos
Narkotinės medžiagos

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis dideliais kiekiais turint tikslą jas platinti baudžiama laisvės atėmimu nuo 8 iki 10 metų.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

 

 

kriminalai.com
šaltinis: Klaipėdos aps. VPK info.
Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *