Sulaikytas „išmaniųjų“ vagysčių specialistas

sukciaus sulaikymas Šiais metais Vilniuje padaugėjo savotiškai padaromų vagysčių – praduriamos prie didžiųjų prekybos centrų stovinčių automobilių padangos ir, vairuotojams jas keičiant, iš salono slapčia pagrobiamos piniginės, rankinės, kiti vertingi daiktai. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriaus Operatyvaus reagavimo poskyrio pareigūnai, išanalizavę šių specifinių nusikaltimų padarymo vietas, laiką, periodiškumą ir kitus svarbius veiksnius, surengė pasalas prie didžiųjų prekybos centrų.

sukciaus sulaikymasTokios policinės operacijos metu, vasario 13 d. 17.10 val. Vilniuje, Liepkalnio g. 112, parduotuvės „Maxima“ automobilių stovėjimo aikštelėje su įkalčiais buvo sulaikytas Gruzijos pilietis G. A. (gim. 1980 m.). Šis vyriškis, stebėdamas automobiliais atvažiuojančius pirkėjus, pasirinkdavo auką ir ją sekdavo. Nutaikęs palankų metą, niekieno nestebimas, G. A. pradurdavo automobilio padangą ir iš automobilio salono pagrobdavo ten be priežiūros paliktą turtą. Tądien G. A. pradūrė automobilio „Volvo“ padangą, pagrobė vairuotojo piniginę su pinigais ir dokumentais, bet čia pat policijos pareigūnų buvo sulaikytas ir pristatytas į policijos komisariatą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Sulaikytasis Gruzijos pilietis registruotas Pabradės užsieniečių registracijos centre. Įtariama, kad įtariamasis gali sirgti priklausomybe nuo narkotikų. Nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriaus pareigūnai turi pagrindo manyti, kad įtariamasis gali būti padaręs daugiau panašių nusikaltimų Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose. Asmenis, turinčius duomenų apie šio asmens ar jo bendrininkų nusikalstamą veiklą, prašome kreiptis telefonais Vilniuje (8 5) 271 6053, (8 5) 271 6132 arba (8 5) 271 6007.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus apskr. VPK info.