Suklastotą leidimą pateikęs kubietis Naujuosius sutiks neįleistų asmenų patalpoje

Neileistu-asmenu-patalpaSuklastotą leidimą pateikęs kubietis Naujuosius sutiks neįleistų asmenų patalpoje

Iš Maskvos į Vilnių ketvirtadienį atskridęs kubietis Naujus metus sutiks uždarytas į Vilniaus oro uosto užkardos laikino sulaikymo patalpą. Jo pasieniečiai neįleido į šalį, nes Kubos pilietis pateikė suklastotą leidimą gyventi Ispanijoje. Ketvirtadienį priešpiet Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Vilniaus rinktinės Vilniaus oro uosto užkardos pasieniečiai tikrino reisu iš Maskvos atskridusių keleivių dokumentus. Tarp jų buvo ir 46-erių Kubos pilietis, turėjęs tvarkingą savo šalies pasą.

Pasieniečiams jis pateikė ir esą savo vardu išduotą leidimą gyventi Ispanijoje. Šis dokumentas būtų suteikęs kubiečiui teisę legaliai patekti į Šengeno erdvę.

VSAT pareigūnai nustatė, kad leidimas yra suklastotas. Užsienietis buvo sulaikytas ir pristatytas į Vilniaus oro uosto užkardos patalpas. Čia pasieniečiai vyrui surašė atsisakymą leisti atvykti į Lietuvą, nes jo leidimas gyventi Ispanijoje – klastotė.

Naujųjų metų kubietis sulauks uždarytas į Vilniaus oro uosto užkardos neįleistų asmenų patalpą. Sausio 1 d. jį pasieniečiai įsodins lėktuvą, iš Vilniaus skrisiantį į Maskvą, ir išsiųs iš Lietuvos.

Lapkritį buvo du panašūs atvejai, kai dėl suklastotų ispaniškų leidimų pasieniečiai irgi neleido į Lietuvą įvažiuoti Kubos piliečiams. Vienas jų taip pat lėktuvu į Vilnių atskrido iš Maskvos. Dar keturis kubiečius Kenos užkardos pareigūnai išlaipino iš į Lietuvą įvažiavusio tranzitinio traukinio Maskva – Kaliningradas. Visus užsieniečius pasieniečiai išsiuntė iš šalies.

kriminalai.com

šaltinis:VSAT info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.