Sukčiai griebiasi naujų metodų

Vilniuje pareigūnai sulaikė sukčiavimais įtariamą vyriškį, kuris iš praeivių prašydavo pinigų degalams nusipirkti.

Šių metų vasario 7 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės pareigūnai kartu su kolegomis iš Vilniaus aps. VPK Vilniaus m. šeštojo policijos komisariato sulaikė V. G. (gimusį 1962 m.), kuris prisipažino įvykdęs eilę sukčiavimo atvejų ne tik Vilniuje, bet ir kituose miestuose.

V. G. prašydavo iš praeivių pinigų degalams įsigyti. Jis aiškindavo, kad jo automobilyje „Nissan Quashkai“ baigėsi degalai, o piniginę palikęs namuose. Kiekvieną kartą sugalvodavo skirtingą istoriją.

Panašus tokio pobūdžio sukčiavimo atvejis buvo užregistruotas praėjusių metų lapkričio 24 d. 17 val. Vilniuje, Ukmergės g., prie prekybos centro „Senukai“. Prie pagyvenusio žmogaus priėjo nepažįstamas vyriškis ir paprašė paskolinti 100 Lt, aiškindamas, jog automobilyje „Nissan Quashkai“ baigėsi degalai ir neturi pinigų jiems įsigyti.

Vilniaus aps. VPK Vilniaus m. šeštajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Policijos pareigūnai įspėja vilniečius nebūti lengvatikiais, nesielgti spontaniškai ir neapdairiai bei ragina patekusius į panašias situacijas nedelsiant pranešti policijai.

Nukentėjusius nuo šio asmens pareigūnai prašo paskambinti telefonais Vilniuje (8 5) 271 6504 arba (8 5) 271 6502.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus apskr. VPK info.

Posted Under
Be kategorijos