Suimtas asmuo įtariamas prekyba narkotikais

narkotikaiSuimtas asmuo įtariamas prekyba narkotikais

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato kriminalinės policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 2 d., dėl neteisėto psichotropinių medžiagų platinimo.

Tyrimas pradėtas gavus duomenų, kad pilietis S. M. Vilniaus mieste užsiima amfetamino prekyba.

2016 metų sausio mėnesio pradžioje Vilniuje, T.Ševčenkos g., buvo sulaikytas 25 metų A. Č., pas kurį rastas lankstinukas su amfetaminu, kurį, įtariama, įsigijo iš S. M. Pareigūnams atlikus neatidėliotiną kratą S. M. darbo vietoje – maisto prekių parduotuvėje T.Ševčenkos g. – buvo rastas didelis kiekis – apie 130 gramų psichotropinės medžiagos – amfetamino, o S. M. asmens kratos metu buvo rasta narkotinių medžiagų – kanapių ir jų dalių.  Minėtam asmeniui buvo įteiktas pranešimas apie įtarimą dėl nusikalstamų veikų, numatytų Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 206 str. 2 d. ir 259 str. 2 d.

Kadangi viena iš galbūt padarytų nusikalstamų veikų priskiriama prie sunkių nusikaltimų (už šią veiką įstatymas numato griežtą laisvės atėmimo bausmę nuo 8 iki 10 metų), Vilniaus miesto apylinkės teismas, įvertinęs pateiktus duomenis, paskyrė griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą 2 mėnesiams.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja Vilniaus apygardos Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus apskr. VPK informacija.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *