Spontaniškas ginklo pagrobimas Igorį Molotkovą atvedė į teismą

Kalasnikovas AKSUSpontaniškas ginklo pagrobimas Igorį Molotkovą atvedė į teismą

2015 m. gruodžio 23 d.  Vilniaus apygardos prokuratūros prokurorai perdavė sostinės apygardos teismui nagrinėti didelį atgarsį visuomenėje sukėlusią baudžiamąją bylą, kurioje Lietuvos pilietis Igoris Molotkovas kaltinamas šaunamojo ginklo pagrobimu panaudojant psichinį smurtą bei neteisėtu jo gabenimu. Taip pat jis kaltinamas panaudojant psichinę prievartą reikalavimu valstybės tarnautojams atlikti veiksmus jo naudai.Igoris Molotkovas

Šių metų lapkričio 19 d. du Švenčionių rajono policijos komisariato pareigūnai po ilgų klaidžiojimų po sveikatos priežiūros įstaigas, esančias Vilniuje, vežė kaltinamąjį Igorį Molotkovą atgal į Švenčionių policijos areštinę, tačiau gavus papildomą užduotį nuvykti į Vilniaus m. 6-ąjį policijos komisariatą užvažiavo į minėtą komisariatą. Kaltinamajam rankos priekyje buvo surakintos antrankiais, automobilio galinės durelės iš vidaus buvo užblokuotos.

Policijos pareigūnai trumpam išlipo iš automobilio, o Igoris Molotkovas, pasinaudodamas esama situacija, pagrobė automobilio priekyje paliktą automatinį ginklą su šovinių dėtuve.

Policijos pareigūnas priėjęs prie galinių mašinos durelių ir jas atidaręs pamatė į save nukreiptą ginklą. Kaltinamasis reikalavo, kad policijos pareigūnas nekeltų sąmyšio ir sėstų į automobilį. Igoris Molotkovas grasino panaudoti ginklą, jeigu nebus vykdomas jo reikalavimas. Netrukus prie mašinos priėjo ir kitas policijos pareigūnas. Tačiau ir jam grasindamas ginklu kaltinamasis pareikalavo sėstis į automobilį. Policijos pareigūnai, matydami realų pavojų savo gyvybėms, pasitraukė nuo automobilio, o Igoris Molotkovas, išlipęs iš jo per priekines duris, pabėgo.

Nedelsiant kaltinamojo paieškai buvo mestos didžiulės policijos pajėgos

Nedelsiant kaltinamojo paieškai buvo mestos didžiulės policijos pajėgos ir tą pačią naktį jis buvo surastas viename Vilniaus gyvenamajame rajone. Igoris Molotkovas su savimi pagrobto ginklo neturėjo. Netrukus po sulaikymo Igoris Molotkovas parodė vietas, kuriose paslėpė automatinį ginklą su šovinių dėtuve bei antrankius. Nurodytoje įvykio vietoje buvo rastas nepažeistas automatinis ginklas su visais dėtuvėje buvusiais šoviniais bei išoriškai nepažeisti antrankiai, kuriuos pats nusiėmė atsirakinant turimomis priemonėmis. Kaltinamasis Igoris Molotkovas pripažino savo kaltę, nuoširdžiai gailisi ir padėjo pareigūnams išaiškinti nusikaltimą. Kaltinamajam skirta kardomoji priemonė – suėmimas.

Ikiteisminį tyrimą per keletą savaičių atliko Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorė Edita Ignatavičiūtė. Dėl minėtų Švenčionių rajono policijos komisariato policijos pareigūnų galimo tarnybos pareigų neatlikimo Vilniaus apygardos prokuratūros prokurorai atlieka atskirą ikiteisminį tyrimą.

kriminalai.com
šaltinis: Generalinės prokuratūros info
Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *