Sostinės pareigūnai išgelbėjo gyvybę užsieniečiui

policija kriminalaiVilniaus aps. vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, operatyviai sureagavę į gautą informaciją, išgelbėjo Baltarusijos pilietį ir sugrąžino jam širdies stimuliatorių, be kurio jo gyvybei galėjo kilti pavojus.

2013 m. kovo 19 d. apie 19.40 val. Vilniaus aps. policija gavo pranešimą, kad Geležinkelio g. 16 iš Baltarusijos piliečio buvo pavogtas lagaminas su asmeniniais daiktais. Nukentėjęs nurodė, kad lagamine yra medikamentai ir širdies stimuliatorius, be kurių jo gyvybei gresia pavojus. Įvertinę pavojų žmogaus gyvybei, budėtojai nurodė sustiprinti patruliavimą stoties rajone ir prieigose. Nukentėjęs nurodė įtariamųjų požymius (tamsiai apsirengę, 25-45-metų amžiaus vaikinai), todėl pareigūnai operatyviai pradėjo įtariamųjų paiešką.

Tikrindami stoties rajoną bei jo prieigas, sostinės Patrulių rinktinės pareigūnai apie 21 val. Geležinkelio g. pastebėjo nurodytus požymius atitinkantį vyriškį, kuris su savimi tempė juodą lagaminą su ratukais. Patikrinus lagaminą, jo viduje buvo pastebėtas širdies stimuliatorius.

Įtariamasis, 1974 m. gimęs vyriškis, negalėjo paaiškinti, iš kur gavo lagaminą, todėl buvo sulaikytas ir pristatytas į sostinės 3-iąjį policijos komisariatą. Po kelių minučių kiti Patrulių rinktinės pareigūnai stoties rajono prieigose sulaikė dar du įtariamuosius.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *