Smurtui užkirstas kelias

vagyste 2012 m. sausio pradžioje Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto penktojo policijos komisariato pareigūnai, Dariaus ir Girėno g. 187 (,,Romų tabore“), sulaikė 27 metų įtariamąjį D. G., kuris ankščiau buvo daug kartų teistas už vagystes ir plėšimus. Jis buvo sulaikytas už nusikaltimus įvykdytus Vilniaus mieste Karoliniškių, Lazdynų seniūnijose, taip pat Savanorių pr., Gerosios Vilties g., Geležinio Vilko g. ir kitose gatvėse.

D. G. nukentėjusiems grasindavo peiliu, apieškodavo aukos kišenes, paimdavo pinigus ir mobilaus ryšio telefonus. Įtariamasis sulaikymo metu priešinosi policijos pareigūnams, tačiau buvo sulaikytas ir pristatytas į Vilniaus m. Penktąjį policijos komisariatą. Sulaikymo metu jis turėjo peilį su kuriuo grasindavo aukoms. Nusikaltimus dažniausiai vykdydavo namo laiptinėse, liftuose arba prie gyvenamųjų namų. Nuo įtariamojo D. G. yra nukentėjusių apie 20 asmenų, tarp jų yra ir nepilnamečių. Teismas jam paskyrė kardomąją priemonę – suėmimas 3 mėnesiams.

Šiuo metu nustatomos visos aplinkybės jo įvykdytų nusikaltimų. Artimiausiu metu baudžiamoji byla bus perduota teismui. Už įvykdytus nusikaltimus jam gresia laisvės atėmimas iki 7 metų.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus apskr. VPK Vilniaus m. 5-ojo PK info.