Smurtu šeimoje įtariamo prokuroro byla perduota nagrinėti teismui

Panevėžio apygardos prokuratūros prokuroras, baigęs ikiteisminį tyrimą dėl smurto atvejo šiauliečio prokuroro D.P. šeimoje ir surašęs kaltinamąjį aktą, nusikaltimų žmogaus sveikatai baudžiamąją bylą šiandien perdavė nagrinėti Šiaulių apygardos teismui.

Įtariama, kad pernai gruodžio 16 d. D.P. konflikto su sutuoktine metu galėjo sukelti fizinį skausmą ir nežymiai sutrikdyti sveikatą nukentėjusiajai ir mažametei, jo padarytoje veikoje yra požymiai nusikaltimų, numatytų Baudžiamojo kodekso 140 straipsnio pirmoje ir antroje dalyse.

Ikiteisminio tyrimo metu Šiaulių apygardos prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras D. P. nušalintas nuo pareigų.

Įstatymas tam, kas mušdamas ar kitaip smurtaudamas sukėlė žmogui fizinį skausmą, nežymiai jį sužalojo ar trumpam susargdino, numato viešųjų darbų, laisvės apribojimo, arešto arba laisvės atėmimo bausmę iki vienerių metų, už straipsnio pirmoje dalyje nurodytą veiką, padarytą mažamečiui, baudžiama laisvės atėmimu iki dvejų metų (Baudžiamojo kodekso 140 str. 1 ir 2 d.).

kriminalai.com

šaltinis: Panevėžio apygardos prokuratūros info.

Posted Under
Be kategorijos