Smurtaujantis sūnus pasipriešino ir policijai

Pasipriešinimas rrasereriui
Pasipriešinimas Traseris

Smurtaujantis sūnus

Namuose triukšmą kėlęs, grasinęs tėvui, o paskui pasipriešinęs policijos pareigūnui, Ukmergės rajono gyventojas atsidūrė areštinėje.

Vakar apie 19 val., Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ukmergės rajono policijos komisariato budėtojas gavo pranešimą apie šeimyninį konfliktą Ukmergės r., Deltuvos sen., Dainavos kaime. Į namus grįžęs girtas sūnus D.A. (g. 1971 m.) kartu atsivedė ir girtą savo draugę. Tėvas A.A. (g. 1941 m.) liepė nešdintis ir nepanoro įsileisti neblaivios sūnaus draugės. Todėl D.A. įniršo, grasino užmušti tėvą. Pastarasis spėjo užsirakinti ūkiniame pastate. Užėjęs į namus D.A. spardė duris ir daužė daiktus. Girtas vyras nenurimo ir atvykus policijos pareigūnams, atsistojęs į kovinę stovėseną pasiruošė parodyti visus savo sugebėjimus. Policijos patruliai panaudojo elektros impulsinį prietaisą „Taser“ ir smarkuolis tuoj pat buvo nuramintas. Uždėjus antrankius jis pristatytas į policijos komisariatą. Vyriškis dviems paroms patalpintas į areštinę. Policijoje jam buvo nustatytas 2,47 prom. girtumas. Nedaug blaivesnė buvo ir jo draugė, kuriai nustatytas 1,88 prom. girtumas.

D.A. atžvilgiu yra atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl grasinimo nužudyti, o dėl pasipriešinimo policijos pareigūnams pradėta administracinė teisena. Administracinės teisės pažeidimų kodekso (ATPK) 187 str.  numatyta, kad pasipriešinimas policijos pareigūnams užtraukia baudą nuo penkių šimtų iki vieno tūkstančio litų arba administracinį areštą nuo penkiolikos iki trisdešimties parų.

kriminalai.com                           

šaltinis: Vilniaus aps. VPK Ukmergės r. PK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *