Širvintose darbą pradeda 27 savanoriai ugniagesiai

ugniagesiaiŠirvintose darbą pradeda 27 savanoriai ugniagesiai

Širvintų rajono savivaldybės priešgaisrinėje tarnyboje nuo šių metų birželio 1 d. darbą pradeda 27 savanoriai ugniagesiai, dalyvaujantys gaisrų gesinimo ir kitų įvykių likvidavimo darbuose.

Sutartys yra pasirašytos su Širvintų rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos ir Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinės tarnybos darbuotojais, kurie pateikė prašymus tapti savanoriais ugniagesiais laisvu nuo darbo metu.

Savanoriai ugniagesiai priskirti prie ugniagesių komandų

Visi savanoriai ugniagesiai yra priskirti prie Širvintų savivaldybės priešgaisrinės tarnybos Šešuolėlių, Musninkų, Jauniūnų ir Gelvonų ugniagesių komandų. Jiems įteikti savanorio ugniagesio pažymėjimai, gaisriniuose automobiliuose papildomai paruošti ugniagesio apsauginiai drabužiai. Už savanorių aliarmavimą bus atsakingi komandų skyrininkai, kurie, gavę informaciją iš Bendrojo pagalbos centro, aliarmuos ir nukreips savanorius į įvykio vietą.

ugniagesiaiSu savanoriais ugniagesiais buvo aptarta

Už sugaištą valandą bei kitas išlaidas savanoriams bus mokamas atlygis. Prieš pasirašant savanoriškosios veiklos sutartis, su savanoriais ugniagesiais buvo aptarta jų būsima veiklos sritis, nuostatai, taisyklės, savanorių ugniagesių pasitelkimo į pagalbą, gesinant gaisrus ar likviduojant kitas avarijas, tvarka. Taip pat apmokėjimo už realiai dirbtą darbą, vykimo į iškvietimo vietą tvarka ir kiti savanoriams ugniagesiams aktualūs klausimai.

 

kriminalai.com

šaltinis: VPGT informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *