Šiemet Kauno policija jau sulaikė 34 ieškomus asmenis

kauno policija sulaikėŠiemet Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Asmenų paieškos skyriaus (toliau – Kauno apskr. VPK NTV APS) pareigūnai sulaikė 34 ieškomus asmenis, kuriems buvo paskelbta respublikinė paieška. Tiek pat (34) gauta naujų nutarimų pradėti asmens paiešką. Per tą patį laikotarpį šio skyriaus pareigūnai atliko 5 ikiteisminius tyrimus dėl dingusių be žinios asmenų, iš jų 3 dėl dingusiųjų užsienyje ir 2 dingusiųjų Lietuvoje. 4 asmenų buvimo vieta jau nustatyta.

11 asmenų sulaikyta įtariant įvykdžius vagystes, 4 už plėšimus, po 3 asmenis už viešosios tvarkos trikdymą ir vengimą išlaikyti vaikus, po 2 asmenis už nesunkų kūno sužalojimą, fizinio skausmo sukėlimą bei sukčiavimą.

Du asmenys buvo pargabenti iš užsienio valstybių: vienas asmuo, ieškomas dėl plėšimo nuo 2010 m., parvežtas iš Suomijos, kitas, kuris kaltinamas sukčiavimu ir buvo ieškomas nuo 2010 m., parvežtas iš Egipto. Pastarasis siekė kuo greičiau grįžti į Lietuvą, nes, pasak jo, įkalinimo sąlygos toje valstybėje – pasibaisėtinos.

Vienas asmuo buvo sulaikytas Kaune esančiame viešbutyje, kai šventė su draugais. Jis yra kaltinamas asmens terorizavimu ir bauginimu, ne kartą pasipriešino policijos pareigūnams.

2011-01-30 Kauno apskr. VPK NTV APS pareigūnai gavo informacijos, kad Prancūzijoje buvo sulaikytas nuo 2011 m. už nužudymą ieškomas asmuo.

kriminalai.com

šaltinis: kauno apskr. VPK info.