Šiauliuose teismui perduota byla dėl gydytojos papirkimo

gydytojos papirkimas vaistaiByla dėl gydytojos papirkimo

Šiauliuose teismui perduota byla dėl gydytojos papirkimo. Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Šiaulių valdybos pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą. Buvo įtarimai dėl VšĮ Respublikinės Šiaulių ligoninės gydytojos papirkimo pareikšti vieno vaistinių tinklo Šiauliuose veikiančio padalinio farmacinės veiklos vadovei O. J.

Ikiteisminiam tyrimui vadovavęs Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras vakar kreipėsi į Šiaulių apylinkės teismą dėl proceso užbaigimo teismo baudžiamuoju įsakymu ir baudos skyrimo O. J.

Ikiteisminis tyrimas

Ikiteisminio tyrimo metu surinkti duomenys leidžia pagrįstai manyti, kad vienos Šiauliuose veikiančios vaistinės farmacinės veiklos vadovė O. J., siekdama VšĮ Respublikinės Šiaulių ligoninės gydytojos, turinčios teisę skirti valstybės kompensuojamus vaistus sergantiems pacientams, palankumo, ją papirkinėjo už tai, kad ši gydytoja pacientams išrašytų vaistinei pelningus kompensuojamus vaistus ir juos tikslingai pasiūlytų įsigyti minėtoje vaistinėje.

Nuo praėjusių metų vasaros iki šių metų sausio mėnesio kaltinamoji kelis kartus apsilankiusi pas minėtą gydytoją ant stalo palikdavo vokus su kelių šimtų eurų kupiūromis. Tačiau moters ketinimai papirkti gydytoją taip ir liko neišpildyti – gydytoja tų pinigų paprasčiausiai nepriimdavo. Apie duotą kyšį ji pranešė savo darbovietės vadovybei, kuri vėliau ir kreipėsi į Specialiųjų tyrimų tarnybą.

Ikiteisminio tyrimo metu paimtus papirkimui skirtus pinigus siūloma konfiskuoti – neatlygintinai paimti juos valstybės nuosavybėn.

kriminalai.com
šaltinis: STT ir Šiaulių apygardos prokuratūros informacija
Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *