Šiauliuose sumuštas ir pagrobtas ukrainietis išvaduotas Lenkijos pasienyje

pagrobtas ukrainietis išvaduotasŠiauliuose sumuštas ir pagrobtas ukrainietis išvaduotas Lenkijos pasienyje

Vasario 12-osios popietę iš Bendrojo pagalbos centro Šiaulių apskrities policijos budėtojai gavo pranešimą, kad vienoje Šiaulių miesto įmonės teritorijoje, užsiimančioje krovinių pervežimu, sumuštas 46 metų vyras. Jis rusų kalba informavo, kad buvo sumuštas bendradarbių, o vėliau uždarytas į automobilio RAF puspriekabę – šaldytuvą.

Į įvykio vietą netrukus atskubėję Šiaulių apskrities policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai įvykio vietoje sumušto vyro nerado: įmonės darbuotojai sakė nieko nežinantys, o smurtą patyrusio vyro telefonas taip pat tylėjo.

Praėjus dar keletui valandų, nukentėjusysis Ukrainos pilietis papildomai pranešė, kad bendradarbių gali būti išgabentas į kitą valstybę, greičiausiai, Lenkiją.

Į darbą įsijungė ne tik Šiaulių apskrities policijos, bet ir Marijampolės apskrities policijos teisėsaugininkų pajėgos kartu su Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnais.

Šeštadienį, vasario 13-ąją, apie 13 val., likus vos kilometrui iki Lietuvos ir Lenkijos sienos, pasieniečiai sustabdė automobilį „Toyota Avensis“, kurį vairavo devyniolikmetis šiaulietis. Šiame automobilyje rastas ir į Lenkiją gabentas Ukrainos pilietis.

Vairuotojas sulaikytas ir uždarytas Valstybės sienos apsaugos tarnybos Lazdijų rinktinės Kalvarijos užkardoje. Be to, Šiauliuose sulaikytas ir dar vienas galimas šio nusikaltimo bendrininkas.

Dėl neteisėto laisvės atėmimo panaudojant smurtą pradėtas ikiteisminis tyrimas.

kriminalai.com

šaltinis:  VRM informacija.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *