Šiaulių policijos gretos buvo papildytos tarptautiniu patruliu

šiaulių_policija_belgu_karo_policija
Šiaulių policijos patruliai su kartu Belgų karo policininkais

Šiaulių policija ir Belgų karo policija

Jau tapo tradicija, kad atvykę į Šiaulius NATO oro policijos misijoje dalyvaujančios šalies atstovai susitinka su Šiaulių apskrities policijos vadovais. Susitikimo metu susipažįsta, pasikeičia kontaktais, kad, esant reikalui, galėtų operatyviai susisiekti ir spręsti iškilusias problemas. O kad geriau pažintų miestą ir Šiaulių apskrities policijos darbo specifiką, susitikimų metu pasiūloma svečiams kartu papatruliuoti.

Lapkričio 19 d. prie Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės pareigūnų prisijungė du Baltijos šalių oro erdvės apsaugos misiją atliekantys belgai. Belgijos oro gynybos pajėgų karo policijos pareigūnai, mielai priėmę pasiūlymą, jau antrą kartą su miesto pareigūnais išvyko į Šiaulių gatves. Tarptautinis patrulių ekipažas dirbo nuo 17 val. iki 20 val. Jie pėsčiomis patruliavo Vilniaus g., Pėsčiųjų bulvare, belgams buvo parodytos Šiaulių miesto lankomiausios vietos ir vietos, kurių miesto svečiams reikėtų vengti. Buvo pasikeista informacija apie kriminogeninę padėtį Šiauliuose, Lietuvoje ir Belgijoje.

Patruliavusiam Belgijos oro gynybos pajėgų karo policijos kapitonui Manuel Liviau prisipažinus, kad yra didelis dviračių sporto entuziastas, buvo parodytas Šiaulių dviračių muziejaus, į kurį jis žadėjo sugrįžti. Parodytos Purienų g. esančios Šiaulių apskrities policijos laikinojo sulaikymo patalpos.

kriminalai.com                           

šaltinis: Šiaulių aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *