Šiaulių apskrities policijos šuo – absoliutus Lietuvos čempionas

kinologu suo lietuvos cempionas Šiaulių apskrities kinologų šuo – Lietuvos čempionas

Šiaulių apskrities policijoje jau 10 metų tarnaujantis belgų aviganis Bartas – absoliutus Lietuvos čempionas! Tris dienas Vilniuje, Kinologijos valdyboje, vyko tradicinės, Lietuvos policijos pareigūnų, dirbančių su tarnybiniais šunimis, daugiakovės pirmenybės.

Varžybose dalyvavo per 20 Lietuvos policijos įstaigų, Valstybės sienos apsaugos tarnybos, Viešojo saugumo tarnybos, Estijos, Latvijos ir Lenkijos pareigūnų su tarnybiniais šunimis.

Nugalėtoju tapo Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės 1-osios kuopos kinologų būrio specialistas Marius Mižutavičius. Antrą vietą iškovojo svečias iš Latvijos policijos Guntis Starzdinš, trečia – kolegė iš Estijos Kristi Pai.

Kinologų varžybos vyko labai permainingu oru, visą laiką pūtė stiprus vėjas, kuris nėra keturkojų pagalbininkas. Pareigūnai su tarnybiniais šunimis varžybų metu turėjo atlikti įvairias užduotis: apsaugos, sulaikymo įveikiant kliūtį, sulaikymo bandant suklaidinti šunį, bendrojo paklusnumo, pėdsekystės, žmogaus ir daiktų paieškos rungtis.

Kinologas Marius Mižutavičius su Bartu tarnybos metu ne kartą sėkmingai dalyvavo įvairioje operacijose – ieškojo pasiklydusių gyventojų miškuose, gaudė įtariamuosius. Taip pat gana dažnai, kaip dirba policijos keturkojai, demonstruoti parodomųjų programų vyksta į ugdymo įstaigas.

kriminalai.com
šaltinis: Šiaulių apskr. VPK informacija
Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *