Savaitgalio įvykiai Vilniuje

svytureliaiBalandžio 27 d. apie 19.40 val. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės pareigūnai atvyko į V. Šopeno gatvę Vilniuje. 3-iojo namo kieme, greta vaikų žaidimo aikštelės ir šunims vedžioti skirtos vietos, mušėsi du vyrai, o šalia jų be antsnukio ir pavadėlio lakstė agresyvus šuo. Pareigūnų akivaizdoje gyvūnas kelis kartus įkando savo šeimininko „skriaudėjui“, o vėliau puolė ir priėjusius pareigūnus. Policijos patrulis buvo priverstas iš arti, taikydamas iš viršaus žemyn, vienu tarnybinio GLOCK šūviu nušauti šunį.

Abu mušeikos buvo neblaivūs. Vienas jų paaiškino, kad muštynės kilo kai jis buvo užpultas šuns. Vyriškiams suteikta medicinos pagalba, įvykis tiriamas.

Balandžio 29 d. apie 17.45 val. policijos patruliai buvo iškviesti į parduotuvę IKI, Vilniuje, Sodų g. 22. Į čia esančią gėlių parduotuvę užėjęs vyriškis pasiėmė rožių puokštę ir patraukė savo keliais nei nepamanęs susimokėti. Pareigūnai vyrą rado netoli parduotuvės, kalbantį su jį išsivijusia gėlių parduotuvės darbuotoja. Pamatęs policiją, neblaivus vyriškis – D. B. (gim. 1981 m.) – ėmė siūlyti pardavėjai pinigus už rožes, tačiau tuo jo „nuolaidumas“ ir baigėsi. D. B. kategoriškai atsisakė grįžti į parduotuvę ir apsaugos kambaryje paaiškinti poelgio priežastis bei aplinkybes. Patruliams nepabūgus D. B. grasinimų „duoti į snukį“, įšėlęs vyras susigrūmė su pareigūnu, kurio porininkė turėjo gesinti gėlių mėgėjo įkarštį dujų balionėliu. Surakintas antrankiais vyriškis buvo pristatytas į policijos komisariatą ir turės atsakyti už savo poelgius – pareigūnai patyrė nedidelius sumušimus ir nubrozdinimus.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus apskr. VPK Patrulių rinktinės info.