Savaitgalio avarijos kaltininkas – neblaivus vairuotojas

avarijos kaltininkasSavaitgalį apskrityje įvyko 3 eismo įvykiai. Jų metu 1 žmogus žuvo, 3 sužaloti. Vieno eismo įvykio galėjo ir nebūti, jei automobilio vairuotojas būtų buvęs blaivus.

Sausio 22 d. 14.26 val. Kupiškyje, Gedimino gatvėje, netikėtai automobilis „Audi 80“, vairuojamas Kupiškio rajono gyventojo D. K., gimusio 1990 m., įvažiavo į priešingą eismo juostą ir atsitrenkė į priešpriešiais važiavusį automobilį „Mazda 3“, kurį vairavo K. S., gimęs 1956 m., gyv. Kupiškyje. Eismo įvykyje sužalota automobilio „Mazda 3“ keleivė R. S., g. 1956 m., gyv. Kupiškyje. Dėl stipinkaulio lūžio moteris išvežta gydytis į Respublikinę Panevėžio ligoninę.

Eismo įvykio kaltininkas D. K. buvo neblaivus, jam nustatytas 1,69 promilės girtumas. Dvidešimt vienerių vairuotojui teks atsakyti pagal baudžiamąjį kodeksą.

Panevėžio apskrityje savaitgalį išaiškinti 9 neblaivūs vairuotojai. Kas gali paneigti, kad dar mažiausiai 9 žmonių sveikata ar gyvybė buvo išgelbėtos. Beje, ir atidumas kelyje, ir realus eismo sąlygų įvertinimas, ir tinkamai pasirinktas greitis, ir kitų eismo dalyvių gerbimas – saugaus eismo garantai.

kriminalai.com

šaltinis: Panevėžio apskr. VPK info.