Sausio 20-22 d. gaisruose 2 žmonės žuvo, o 4 buvo traumuoti

gaisras lavonasPer praėjusias 3 savaitgalio paras šalies ugniagesiai užgesino 57 gaisrus bei atliko 39 kitus gelbėjimo darbus, kurių metu išgelbėjo 3 gyventojus. Deja, gaisruose 2 žmonės žuvo, o 4 buvo traumuoti.

Šeštadienį apie 21 val. 15 min. Šiaulių rajone, Kuršėnuose, Daugėlių gatvėje, užsiliepsnojo mūrinė pirtis su mediniu priestatu. Apgesinę liepsnas, priestato viduje, ant sofos, ugniagesiai rado apdegusį apie 50-ies metų amžiaus vyro kūną. Per gaisrą išdegė visas pirties ir priestato vidus, nudegė stogas, įgriuvo medinis perdengimas. Gaisras įsiplieskė dėl neatsargaus rūkymo.

Šįryt apie 5 val. 20 min. gaisras kilo Vilniuje, Pašilaičių gatvės daugiabučio namo pirmame aukšte esančiame bute. Ugniagesiams pro langą patekus į uždūmintas patalpas, viduje rasta dūmuose užtroškusi buto savininkė. Nelaimės aplinkybės tiriamos.

Penktadienio vakarą apie 21 val. 15 min. Kauno rajone, Amaliuose, Debesylų take, užsiliepsnojo sodo namelis. Atskubėjus ugniagesiams, sodo sklype pastatytas laikinas medinis gyvenamas statinys jau buvo sudegęs. Taip pat sudegė šalia stovėjęs medinis sandėliukas ir sunkvežimis MB-813, apdegė kito automobilio MB-207 kėbulas. Per gaisrą rankas apdegė pastato savininkas ir jo sugyventinė, kuriems medikai vietoje suteikė medicininę pagalbą. Gaisras kilo nuo šildymo katilo.

Šeštadienį apie 13 val. 50 min. Šiaulių rajone, Kuršėnuose, Daugėlių gatvės daugiabučiame name užsidegė butas. Gaisro metu apdegė kambario grindys, išdužo balkono durų ir lango stiklai, o rankos riešą apdegusiam 6-erių metų berniukai medikai vietoje suteikė pirmąją pagalbą. Gaisro aplinkybės tiriamos.

Šeštadienio vakarą apie 21 val. 50 min. gaisras kilo Kauno rajone, Garliavoje, Klonio gatvėje stovinčiame individualiame gyvenamajame name. Per gaisrą namo garaže stipriai apdegė automobilis ,,Nissan Sunny“, išdegė garažo vidus, o apdegusį plaštaką ir apsinuodijusį dūmais 49-erių metų vyrą greitoji išvežė į ligoninę. Gaisras įsiplieskė dėl priešgaisrinės saugos taisyklių pažeidimų atliekant suvirinimo darbus.

kriminalai.com

šaltinis: VPGD info.