Šalies įvykių suvestinė 2018 m. rugsėjo 9-10 d.

Policijos departamento pranešimas 2018 m. rugsėjo 10 d.

Policijos departamentasSveikatos sutrikdymai

Rugsėjo 9 d. apie 2 val. Kaune, Laisvės pr., prie namo, asmuo vieną kartą ranka sudavė vyriškiui (g. 1993 m.) į veidą, kuris nugriuvo ir į betoninę plytelę susižalojo galvą. Nukentėjusysis dėl veido ir nosies kaulų lūžių bei kraujo išsiliejimo į galvos smegenis paguldytas į ligoninę.

Viešosios tvarkos pažeidimai

Rugsėjo 9 d. į Šiaulių ligoninę atvežtas ir dėl galvos smegenų sukrėtimo paguldytas nepilnametis (g. 2004 m.), kurį tą pačią dieną apie 19 val. 25 min. Pakruojo r., Linkuvoje, sumušė iš matymo pažįstamas jaunuolis. Įtariamasis (g. 1999 m.) uždarytas į areštinę.

Plėšimai

Rugsėjo 8 d. apie 17 val. Vilniuje, Geležinio Vilko g., bendrabučio kambaryje, iš matymo pažįstamas asmuo sumušė vyrą (g. 1967 m.) ir pagrobė mobiliojo ryšio telefoną. Nukentėjusysis dėl šonkaulių lūžių paguldytas į ligoninę. Materialinis nuostolis nustatinėjamas.

Gaisrai

Rugsėjo 9 d. apie 4 val. Klaipėdoje, Šilutės pl., garažų bendrijoje, užgesinus gaisrą metaliniame garaže, rasti apdegusių nenustatytos tapatybės moters ir galimai vyro (g. 1978 m.) lavonai. Gaisro priežastis nustatinėjama.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais

Rugsėjo 9 d. 16 val. 21 min. gautas pranešimas, kad Trakų r., Lentvaryje, kelio važiuojamąja dalimi, dviračiu važiuoja neblaivus asmuo. Į įvykio vietą atvykus policijos pareigūnas, asmuo sulaikymo metu pasipriešino ir sužalojo Vilniaus apskr. VPK Kelių policijos valdybos Kelių patrulių rinktinės vyriausiajai patrulei (g. 1988 m.) dešinės rankos mažąjį pirštą. Pareigūnė dėl piršto sumušimo, suteikus med. pagalbą, gydoma ambulatoriškai. Įtariamasis galimai neblaivus (pasitikrinti blaivumą atsisakė) (g. 1966 m.) uždarytas areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LT BK 286 str.

Rugsėjo 9 d. apie 14 val. 45 min. Klaipėdoje, H. Manto g., parduotuvėje, moteris, ginčo metu, ranka du kartus sudavė pardavėjai (g. 1963 m.) į veidą. Nukentėjusioji dėl veido sumušimo, suteikus med. pagalbą, gydoma ambulatoriškai. Įtariamoji ne tarnybos metu neblaivi (1,53 prom.) Krašto apsaugos ministerijos seržantė S. S. (g. 1991 m.) uždaryta į areštinę.

Rugsėjo 9 d. apie 23 val. 10 min. Kaune, Varnių g., automobilio „BMW X5″ patikrinimo metu, vyrai (g. 1975 m., g. 1990 m. ir g. 1986 m.) įžeidinėjo necenzūriniais žodžiais Kauno apskr. VPK Patrulių rinktinės pareigūnus, nevykdė jų teisėtų reikalavimų, grasino susidoroti bei sulaikymo metu pasipriešino. Panaudojus spec. priemones, vyriškiai buvo sulaikyti. Pristatant sulaikytąjį (g. 1986 m.) į policijos įstaigą, pastarasis tarnybiniame automobilyje „Škoda Yeti“ kelis kartus koja spyrė ir išstūmė automobilio durų stiklą. Įtariamieji uždaryti į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 286 str.

kriminalai.com
šaltinis: Policijos departamento info.
Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.