Šalies įvykių suvestinė 2018 m. rugpjūčio 9-10 d.

Policijos departamento pranešimas 2018 m. rugpjūčio 10 d.

Policijos departamentasSveikatos sutrikdymai

Rugpjūčio 9 d. apie 23 val. 08 min. į Kauno ligoninę iš Kauno, J. Vienožinskio g., namų, pristatytas ir dėl lūžusios kojos paguldytas mažametis (g. 2014 m.). Aplinkybės aiškinamos.

Viešosios tvarkos pažeidimai

Rugpjūčio 9 d. apie 22 val. Kaune, Kovo 11-osios g., namo kieme, apie septynių jaunuolių grupė šaudė, galimai, iš šratinių ginklų į daugiabučio namo langus bei metaliniu strypu kartą sudavė vaikinui (g. 1999 m.) į kojas, tačiau šis pretenzijų nepareiškė. Įvykio metu žmonės nesužaloti tik buvo apgadintas buto antrame aukšte langas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 284 str.

Plėšimai

Rugpjūčio 9 d. apie 17 val. Klaipėdoje, H. Manto g., parke, vyriškis grasindamas peiliu, sumušė pilietę (g. 1948 m.) ir pagrobė laikrodį, sidabrinę grandinėlę, mobiliojo ryšio telefoną bei piniginę, kurioje buvo apie 50 eurų ir įvairios kortelės. Materialinis nuostolis – 325 eurai.

Svetimo turto pagrobimai

Rugpjūčio 9 d. apie 13 val. 30 min. pastebėta, kad Šakių r., Šunkarių k., iš vyro (g. 1937 m.) gyvenamojo namo, patekus per neužrakintas duris, iš medinės spintelės pavogta 20 000 eurų.

Gaisrai

Rugpjūčio 9 d. apie 22 val. 40 min. Jonavos r., Palankesių k., namo kieme, automobilyje „BMW 530″ (pagamintas 2004 m.), kilo gaisras, kurio metu apdegė dešinės pusės galinis ratas, posparnis ir dugnas. Tuo pačiu metu už 50 metrų apdegė padegta sena lova, kuri buvo pastatyta prie malkinės. Įtariamoji padegimu neblaivi (1.23 prom. alkoholio, g. 1993 m.) uždaryta į areštinę.

Rugpjūčio 10 d. apie 2 val. 50 min. Vilniuje, Pamėnkalnio g., išdaužtus masažo salono patalpų langą, buvo įmestas indas su degiu skysčiu dėl ko kilo gaisras, kurio metu apdegė lango žaliuzės bei užuolaidos. Nuostolis nustatinėjamas.

Rasti žmonių lavonai

Rugpjūčio 9 d. apie 14 val. 49 min. Druskininkuose, Gardino g., namuose, vonios patalpoje, rastas vyro (g. 1940 m.) lavonas su kirstine žaizda antakyje. Mirties priežastis ir aplinkybės nustatinėjamos.

Kiti įvykiai

Rugpjūčio 9 d. apie 23 val. 24 min. Utenos r., Sirutėnų k., esančioje poilsiavietėje vyriškis (g. 1996 m.), patikrinimo metu, iš jam priklausančio automobilio „BMW 530″, išmetė ant žemės savadarbį ginklą, panašų į revolverį su įstatytais šešiais, galimai, savadarbiais šoviniais ir popierinę dėžutė su užrašu „Patroni“, kurioje buvo 20, galimai, savadarbių šovinių. Asmens apžiūros metu pas minėtą vyriškį, rastas ir paimtas rusvos spalvos plastikinis maišelis, kurio viduje buvo žalsvos spalvos augalinės kilmės medžiaga (įtariama, kad tai narkotinė medžiaga-kanapės). Įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėti ikiteisminiai tyrimai pagal LR BK 253 str. 1 d. ir 259 str. 1 d.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais

Rugpjūčio 9 d. apie 21 val. Plungėje, Ramunių g., name, sulaikytasis dėl smurto artimoje aplinkoje neblaivus (1.54 prom. alkoholio) vyras (g. 1964 m.), vedamas į tarnybinį automobilį, galva trenkė Klaipėdos apskr. VPK Plungės r. PK pareigūnui (g. 1967 m.) į veidą. Prieš sulaikytąjį buvo panaudotas elektros impulsinis įtaisas „Taser“. Pareigūnas dėl kirstinės žaizdos kaktoje ir galvos sumušimo, suteikus med. pagalbą, gydomas ambulatoriškai. Įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėti ikiteisminiai tyrimai pagal LR BK 140 str. 2 d. ir 286 str.

kriminalai.com
šaltinis: Policijos departamento info.
Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *