Šalies įvykių suvestinė 2018 m. rugpjūčio 5-6 d.

Policijos departamento pranešimas 2018 m. rugpjūčio 6 d.

Policijos departamentasSveikatos sutrikdymai

Rugpjūčio 4 d. apie 23 val. į Vilniaus ligoninę pristatyta ir dėl kojos lūžimo paguldyta moteris (g. 2001 m.), kuri paaiškino, kad tą patį vakarą Vilniaus r., Migūnų k., konflikto metu, ją sumušė iš matymo pažįstami vaikinai.

Rugpjūčio 5 d. apie 18 val. 15 min. Kaune, Suomių g., prie namo, konflikto metu, nepilnametis (g. 2001 m.) ranka suėmęs už kaklo spaudė nepilnametę (g. 2003 m.) bei tampė ją už plaukų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 1 d.

Rugpjūčio 5 d. apie 20 val. 55 min. Kaune, Taikos pr., bute, neblaivus (1,88 prom.) vyras (g. 1976 m.) ranka sudavė smūgius į veidą sutuoktinei (g. 1981 m.), o jai nukritus ant grindų, koja spyrė tris smūgius į pilvą ir nugarą. Nukentėjusioji dėl galvos smegenų traumos paguldyta į ligoninę. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Rugpjūčio 5 d. apie 23 val. Raseinių r., Didžiulių k., namuose, neblaivus (1,81 prom.) vyras (g. 1981 m.) peiliu sužalojo neblaivią (1,94 prom.) sutuoktinę (g. 1991 m.). Nukentėjusioji dėl rankos ir kojos sužalojimų į gydymo įstaigą nesikreipė. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Plėšimai

Rugpjūčio 4 d. 15 val. 38 min. Klaipėdos apskr. VPK gautas vyro (g. 1984 m.) pareiškimas, kad tą pačią dieną apie 15 val. 30 min. Klaipėdos r., Mickų k., iš matymo pažįstamas vyriškis, bandė pagrobti jam priklausantį automobilį „BMV730″ (pagamintas 2005 m.), įsėdo į jo automobilį ir bandė pasišalinti. Automobilio savininkas neleisdamas to daryti, įsikabino į automobilio dureles, dėl ko buvo tempiamas žvyruotu keliu apie 100 metrų, kol automobilis sustojo bei iš užvedimo spynos ištraukė raktelius. Pagrobėjui pasikvietus kitą asmenį, abu vyriškiai užpuolė vyrą, iš jo atėmė automobilio raktelius, piniginę su dokumentais, mobiliojo ryšio telefoną ,,Alcatel“ ir automobiliu „VW Sharan“ iš įvykio vietos pasišalino. Įvykio aplinkybės tiriamos.

Rugpjūčio 5 d. apie 23 val. 50 min. Vilkaviškio r., Ramoniškių k., prie gyvenamojo namo, trys kaukėti nepažįstamieji papurškė ašarinių dujų vyrui (g. 1968 m.) ir kartu ėjusiai moteriai (g. 1989 m.). Iš vyro pagrobė rankinę, kurioje buvo 30 000 eurų.

Svetimo turto pagrobimai

Rugpjūčio 5 d. gautas pranešimas, kad rugpjūčio 3 d. apie 17 val. vyras (g. 1961 m.) pastebėjo, kad Druskininkuose, Gardino g., jo bute, iš seifo pavogta įvairių senovinių monetų kolekcija bei senovinis auksinis kišeninis „Waltham“ laikrodis. Nuostolis – 8 000 eurų.

Rastos pagrobtos transporto priemonės

Rugpjūčio 6 d. apie 00 val. 45 min. Alytaus r., kelyje Alytus-Seirijai 6-ame km, sustabdytas automobilis „Toyota RAV4″ (pagamintas 2017 m.), vairuojamas Ukrainos piliečio (g. 1982 m.). Nustatyta, kad automobilis nuo rugpjūčio 2 d. ieškomas pavogtas Slovakijoje. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Eismo įvykiai

Rugpjūčio 4 d. apie 6 val. 55 min. Vilniaus r., kelio Vilnius-Polockas 22-ame km, krovininis automobilis „Volvo“ su puspriekabe, vairuojamas Rusijos Federacijos piliečio (g. 1962 m.), atsitrenkė į ta pačia kryptimi kelkraščiu lėtai važiavusį žemės ūkio motobloką, kurį vairavo vairuotojas (g. 1944 m.). Eismo įvykio metu sužaloti motobloko vairuotojas, kuris dėl politraumos paguldytas į Vilniaus ligoninę bei kartu važiavusi keleivė (g. 1945 m.), kuri dėl dilbio ir galvos sumušimų ir nubrozdinimų, po medikų apžiūros, gydoma ambulatoriškai. Rugpjūčio 5 d. gautas pranešimas, kad ligoninėje apie 4 val. 25 min. motobloko vairuotojas dėl patirtų sužalojimų mirė.

Gaisrai

Rugpjūčio 5 d. apie 3 val. 24 min. Kėdainių r., Paežerių k., vyro (g. 1953 m.) ūkiniame pastate kilo gaisras, kurio metu sudegė pastatas bei jame buvusios malkos, šieno rulonai bei įvairūs įrankiai. Nuostolis – 8 000 eurų. Įtariamoji neblaivi (2,01 prom. alkoholio, g. 1981 m.) uždaryta į areštinę.

Įvykiai, susiję su narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis

Rugpjūčio 5 d. apie 5 val. 15 min. į Vilniaus apskr. VPK Vilniaus miesto 2 PK dėl viešosios tvarkos pažeidimo pristatytas vyras (g. 1965 m.), pas kurį rasta ir paimta septyni polietileniniai maišeliai su baltos spalvos miltelių likučiais viduje (įtariama, kad tai narkotinės medžiagos). Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Kiti įvykiai

Rugpjūčio 6 d. 00 val. 50 min. Marijampolės sav., Igliškėlių k., laukuose, prie šieno rulono, rastas vyro (g. 1982 m.) lavonas šautine žaizda krūtinėje. Prie lavono rastas graižtvinis šautuvas „Tikka T3″ su dviem šoviniais ir viena tuščia tūtele. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais

Rugpjūčio 4 d. apie 22 val. 33 min. Radviliškio r., Skėmių k., neblaivus (1,93 prom. alkoholio) vyras (g. 1981 m.), siekdamas išvengti sulaikymo dėl viešosios tvarkos pažeidimo, pasipriešino tarnybos metu uniformuotam Šiaulių apskr. VPK Radviliškio r. PK Reagavimo skyriaus vyriausiajam patruliui, kuris dėl kairės pusės lūpos sumušimo, po medikų apžiūros, gydomas ambulatoriškai. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Rugpjūčio 5 d. apie 8 val. 36 min. Šilutės r., Žadeikių k., neblaivi (1,69 prom. alkoholio) moteris (g. 1978 m.) nevykdė teisėtų Tauragės apskr. VPK Šilalės r. PK pareigūnų reikalavimų bei laikydama peilį rankose juo mojavo bei įžeidinėdama grasino policijos pareigūnus papjauti, dėl to buvo panaudotas elektros impulsinis prietaisas „Taser“. Įtariamoji sulaikyta ir uždaryta į areštinę.

kriminalai.com
šaltinis: Policijos departamento info.
Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *