Šalies įvykių suvestinė 2018 m. rugpjūčio 24-25 d.

Policijos departamento pranešimas 2018 m. rugpjūčio 25 d.

Policijos departamentasSvetimo turto pagrobimai

Rugpjūčio 24 d. 7 val. 50 min. pastebėta, kad Vilniaus r., Bukiškio k., iš įmonės patalpų, galimai pritaikius raktus durų spynoms, pavogtas metalinis seifas su pinigais, dokumentais, tarptautiniais leidimais, įvairių degalinių kuro kortelėmis ir kitais įvairiais daiktais. Nuostolis – 5 610 eurų ir 4 000 Rusijos rublių.

Rugpjūčio 24 d. 9 val. 8 min. pastebėta, kad Kaune, Savanorių pr., prekybos centro loterijos terminalo punkte, atidarius spintelės duris pavogtas seifas su pinigais, loterijos bilietais ir dovanų kuponais. Nuostolis nustatinėjamas.

Gaisrai

Rugpjūčio 24 d. Telšių apskr. VPK gautas pareiškimas, kad rugpjūčio 23 d. apie 18 val. 30 min. Telšių r., Biržuvėnų k., daržinėje buvo padegtas šienas. Gaisro metu sudegė pastatas, 140 t šieno bei apleista daržinė. Nuostolis – 3 000 eurų.

Rasti žmonių lavonai

Rugpjūčio 24 d. apie 16 val. 58 min. Plungės r., Platelių mstl., apvirtusio traktoriaus kabinoje rastas nepilnamečio (g. 2001 m.) lavonas prispausta galva. Aplinkybės nustatinėjamos.

Įvykiai, susiję su narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis

Rugpjūčio 25 d. apie 0 val. 10 min. Klaipėdoje, Laukininkų g., sulaikytas vyras (g. 1997 m.), kurio kuprinėje rasti 83 plastikiniai maišeliai su augalinės kilmės medžiaga (įtariama, jog tai – narkotinė medžiaga – kanapės). Vyras uždarytas į areštinę.

Kiti įvykiai

Rugpjūčio 24 d. apie 12 val. 38 min. Šiaulių r., Šėkščių vs., miške, prie medžio rastos padėtos II-ojo pasaulinio karo laikų rankinės granatos „F-1″. Įvestas planas „Skydas“. Lietuvos kariuomenės Juozo Vaitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai granatas sunaikino radimo vietoje. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 253 str. 1 d.

Rugpjūčio 24 d. į Kauno ligoninę pristatytas ir dėl pjautinės žaizdos kojoje, suteikus med. pagalbą, išleistas gydytis ambulatoriškai nepilnametis (g. 2004 m.). Tėvo teigimu, nepilnametis sūnus susižalojo tą pačią dieną apie 11 val. Prienų r., Kuprių k., ūkiniame pastate, neatsargiai elgdamasis su grandininiu pjūklu. Aplinkybės aiškinamos.

Rugpjūčio 24 d. apie 23 val. į Jurbarko ligoninę pristatytas ir dėl apsinuodijimo vaistais paguldytas mažametis (g. 2016 m.). Motina paaiškino, kad berniukas būdamas pas močiutę Jurbarko r., Smalininkuose, prarijo pusę tabletės.

Valstybės tarnautojo papirkimas

Rugpjūčio 24 d. apie 22 val. 50 min. Vilniuje, Parko g., vyras (g. 1982 m.), siekdamas išvengti atsakomybės už KET pažeidimą (automobilį vairavo neblaivus, 1,99 prom.), Vilniaus apskr. VPK Kelių policijos valdybos Kelių patrulių rinktinės vyriausiajam patruliui siūlė 50 eurų kyšį. Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str. 7 d., 227 str. 1 d.

kriminalai.com
šaltinis: Policijos departamento info.
Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.