Šalies įvykių suvestinė 2018 m. rugpjūčio 23 d.

Policijos departamento pranešimas 2018 m. rugpjūčio 24 d.

Policijos departamentasSveikatos sutrikdymai

Rugpjūčio 23 d. apie 19 val. 45 min. Vilniuje, Erfurto g., daugiabučio namo kieme, nepilnametis sumušė nepilnametį (g. 2004 m.), kuris dėl girtumo ir veido sumušimo paguldytas į ligoninę stebėjimui. Įtariamasis neblaivus (1.25 prom. alkoholio) (g. 2002 m.) uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 3 d.

Plėšimai

Rugpjūčio 23 d. į Klaipėdos apskr. VPK Klaipėdos m. PK kreipėsi pilietis (g. 1941 m.), kuris pranešė, kad tą pačią dieną apie 18 val. 30 min. Klaipėdoje, Taikos g., namuose, į telefoną paskambino vyriškis, kuris pasakė, kad reikia pasikalbėti ir prašė jį išeiti į lauką. Pareiškėjui išėjus į lauką ir įsėdus į kieme stovėjusį automobilį (markės ir valst. Nr. neįsidėmėjo), kuriame sėdėjo vyriškis ir moteris, šie paprašė jo paskolint pinigų, o jam atsisakius, moteris pradėjo jį smaugti. Tuomet nuvežė į mišką (vieta tikslinama), sumušė ir atėmė mobilaus ryšio telefoną, buto raktus ir jį palikę miške, pasišalino. Po dviejų valandų nukentėjusysis grįžęs namo, rado atrakintą butą, kuriame pasigedo asmens tapatybės kortelės, apie 32 500 eurų ir 5 butelių degtinės. Materialinis nuostolis nustatinėjamas.

Gaisrai

Rugpjūčio 23 d. apie 3 val. 47 min. Vilniuje, Sėlių g., apleistame negyvenamame mediniame name kilo gaisras, kurio metu sudegė pastato stogas bei išdegė antro aukšto patalpos. Įtariamas padegimas. Nuostolis nustatinėjamas.

Kiti įvykiai

Rugpjūčio 23 d. apie 8 val. 38 min. Klaipėdoje, Debreceno g., moters (g. 1986 m.) bute, spintoje rastas neteisėtai laikomas 9 mm dujinis pistoletas „Valtro mod.98″ ir dėtuvė be šovinių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 253 str. 1 d.

kriminalai.com
šaltinis: Policijos departamento info.
Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.