Šalies įvykių suvestinė 2018 m. rugpjūčio 13-14 d.

Policijos departamento pranešimas 2018 m. rugpjūčio 14 d.

Policijos departamentasSveikatos sutrikdymai

Rugpjūčio 13 d. apie 14 val. 40 min. Šilutės r., Pašyšių k., prie fontano, vyriškis iš nenustatyto ginklo sužalojo mažametį (g. 2009 m.), kuris dėl dešinės kojos nubrozdinimo, suteikus med. pagalbą, gydomas ambulatoriškai. Įtariamasis (g. 1946 m.) po apklausos paleistas. Rastas ir paimtas pneumatinis pistoletas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 3 d.

Rugpjūčio 13 d. apie 21 val. 30 min. Klaipėdoje, Minijos g., bute, neblaivus (0,76 prom.) vyras (g. 1962 m.) peiliu sužalojo pusbrolį (g. 1958 m.), kuris dėl pjautinių žaizdų pilve ir smakre paguldytas į ligoninę. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Rugpjūčio 13 d. apie 23 val. Šiaulių r., Kužių mstl., namuose, neblaivus (1,88 prom.) vyras (g. 1984 m.), naudodamas psichologinį ir fizinį smurtą, vertė vartoti alkoholinius gėrimus sugyventinės dukrą (g. 2003 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.

Plėšimai

Rugpjūčio 13 d. apie 23 val. 20 min. Kėdainiuose, Šėtos g., į vyro (g. 1975 m.) butą, savininkui atidarius duris, užėjo du iš matymo pažįstami vyriškiai, kurie sumušė šeimininką, reikalavo pinigų bei, pagrobę buto ir automobilio raktus bei nešiojamą kompiuterį, pasišalino. Materialinis nuostolis – apie 50 eurų. Nukentėjusysis dėl sumušimo į gydymo įstaigas nesikreipė.

Svetimo turto pagrobimai

Rugpjūčio 13 d. 7 val. 20 min. pastebėta, kad Kaune, R. Kalantos g., iš aptvertos teritorijos, neužrakinto garažo, pavogti du asfalto klotuvo niveliacijos valdymo pultai ir lazerinis termometras. Nuostolis – 8 080 eurų.

Eismo įvykiai

Rugpjūčio 13 d. apie 19 val. 45 min. Kaune, Ukmergės g., dviratį vairavęs apie 50-55 metų amžiaus nenustatytos tapatybės vyriškis, apvažiuojant stovinčius automobilius, išvažiavo į priešingą eismo juostą ir susidūrė su priešpriešiais važiavusiu automobiliu „VW Caravelle“, kurį vairavo vairuotojas (g. 1985 m.). Per eismo įvykį sužalotas dviratininkas, kuris dėl įvairių kūno sužalojimų (komos būsenos) paguldytas į ligoninę.

Gaisrai

Rugpjūčio 13 d. apie 1 val. 2 min. Kėdainiuose, Gedimino g., įmonės patalpose, kuriose prekiaujama automobilių detalėmis, kilo gaisras, kurio metu sudegė kėde, apdegė prekystalis ir grindų kilimėlis bei aprūko parduotuvės patalpos. Įtariamas padegimas. Nuostolis nustatinėjamas.

Rugpjūčio 14 d. apie 3 val. 30 min. Vilniuje, Gelvonų g., apdegė padangų montavimo dirbtuvės. Įtariamas padegimas. Nuostolis nustatinėjamas.

Rasti žmonių lavonai

Rugpjūčio 13 d. apie 15 val. Klaipėdos r., Ližių k., ties Dievupio g., prie ežero, žolėje, rastas nenustatytos tapatybės ir lyties lavonas irimo stadijos

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais

Rugpjūčio 13 d. 17 val. 32 min. Mažeikių r. PK areštinėje suimtasis pagal LR BK 180 str. 1 d. (plėšimas) (g. 1988 m.) paskelbė bado akciją.Rugpjūčio 13 d. apie 14 val. Anykščių r., ties Katlėrių k., automobilis „VW Golf“, vairuojamas vairuotojo (g. 1961 m.), kelio vingyje, išvažiavo į priešingą eismo juostą ir susidūrė su priešpriešiais važiavusiu nuosavu automobiliu „Volvo S60“, kurį vairavo blaivus neuniformuotas Lietuvos kariuomenės Kunigaikščio Vaidoto mechanizuotosios pėstininkų bataliono vyr. šaulys (g. 1995 m.). Per eismo įvykį sužalotas automobilio „VW Golf“ vairuotojas, kuris dėl pjautinių žaizdų veide, suteikus med. pagalbą, gydomas ambulatoriškai.

Rugpjūčio 13 d. 16 val. 52 min. į Kauno apskr. VPK kreipėsi neblaivi (0,80 prom.) moteris (g. 1970 m.), kuri pareiškė, kad tą pačią dieną apie 16 val. 30 min. Kaune, Švedų g., namuose, prieš ją smurtavo (du kartus spyrė į pilvą, smaugė bei grasino fiziniu susidorojimu) vyras. Įtariamasis blaivus Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės vyr. seržantas A. B. (g. 1967 m.) uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.

kriminalai.com
šaltinis: Policijos departamento info.
Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *