Šalčininkų rajone priešintis mėginusį kontrabandininką sutramdė pasieniečių šuo

Trobonys cigaretes kontrabandaŠalčininkų rajone priešintis mėginusį kontrabandininką sutramdė pasieniečių šuo

Šalčininkų rajone Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnų (VSAT) sulaikomas cigarečių gabentojas pamėgino įspirti tarnybiniam šuniui, o šis gindamasis įsikabino vyrui į petį. Operacijos metu pasieniečiams taip pat įkliuvo dar keturi jo bendrininkai, mikroautobusas ir rūkalų krovinys.

Antradienį vakare VSAT Varėnos rinktinės Specialiosios paskirties užkardos pareigūnai patikrino miško masyvą ties Šalčininkų rajono Kaniūkų kaimu. Kartu su patruliavusiais pasieniečiais buvo ir kinologas su tarnybiniu šunimi, kuris už pusšimčio metrų nuo Lietuvos ir Baltarusijos sienos padėjo dviejose vietose išmėtytus 36 pilkos spalvos polietileno ryšulius. Juose VSAT pareigūnai iš viso rado 5400 pakelių baltarusiškų cigarečių „Fest“.

Trobonys cigaretesKelių kilometrų spinduliu apylinkes naršę pasieniečiai miške ties Kaniūkų kaimu rado likimo valiai paliktą mikroautobusą „Volkswagen Sharan“ ir sučiupo penkis asmenis, siejamus su neteisėto cigarečių krovinio gabenimu.

Sulaikymo metu vienas vyras pamėgino įspirti tarnybiniam pasieniečių šuniui. Aštuonerių metų belgų aviganis, kaip yra dresuotas tokiais atvejais, į agresiją atsakė įsikabindamas dantimis į pažeidėjo petį. Šis tuoj pat nustojo priešintis.

Paaiškėjo, kad sulaikyta penkiukė yra iš Šalčininkų miesto bei rajono. Vyrų amžius – nuo 18 iki 36 metų.

cigaretesTarnybiniam šuniui priešintis bandžiusiam vyrui, 36-erių šalčininkiečiui, medikų pagalbos neprireikė. Jis kartu su bendrininkais buvo apklaustas pasieniečių tyrėjų.

Dėl kontrabandos ir neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis VSAT Varėnos rinktinės pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Visiems penkiems šalčininkiečiams paskirtos kompleksinės kardomosios priemonės, nesusijusios su laisvės atėmimu.

Mikroautobusas laikinai saugomas Tribonių užkardoje, cigarečių krovinys – Varėnos rinktinėje.

kriminalai.com

šaltinis:  VSAT informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *