Šalčininkų rajone pasieniečiai sulaikė sieną pažeidusį neblaivų baltarusį

pasieniečiaiŠalčininkų rajone pasieniečiai sulaikė sieną pažeidusį neblaivų baltarusį

Padvarionių užkardos pasieniečiai Šalčininkų rajone sulaikė vyrą, kuris neteisėtai perėjo sieną iš Baltarusijos į Lietuvą. Smarkiai nuo alkoholio apsvaigęs pažeidėjas prisistatė 47-erių Baltarusijos piliečiu.

Antradienio pavakarę Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Vilniaus rinktinės Padvarionių užkardos pareigūnai, naudodamiesi sienos stebėjimo sistema, užfiksavo vyrą. Jis iš Baltarusijos prie sienos linijos per sniegą atbrido lauku ties Šalčininkų rajono Tabariškių kaimu. Vyras neleistinoje vietoje perėjo sieną ir pradėjo eiti į Lietuvos gilumą. Į šią vietą iškart visureigiais atskubėjo arčiausiai buvę VSAT patruliai ir pažeidėją sulaikė.

Jo nuo sklido smarkus alkoholio kvapas, vyro judesiai buvo nekoordinuoti. Su nerišliai rusiškai kalbėjusiu ir dokumentų neturėjusiu sulaikytuoju pasieniečiams susikalbėti nepavyko. Vyras tik sugebėjo pasakyti, kad yra 47-erių Baltarusijos pilietis.

VSAT Vilniaus rinktinėje dėl neteisėto valstybės sienos perėjimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Pasieniečiai sulaikytąjį nakčiai iš antradienio į trečiadienį uždarė į areštinę. Trečiadienį priešpiet išblaivėjęs užsienietis buvo apklausiamas Vilniaus rinktinėje.

kriminalai.com                           

šaltiniai: VSAT informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.