Šalčininkų punkte įkliuvo teisės vairuoti neturėjęs kontrabandininkas

vsat_kontroleŠalčininkų punkte VSAT pareigūnai sulaikė į Lietuvą iš Baltarusijos įvažiavusį automobilį, kuriuo teisės vairuoti neturėjęs vilnietis gabeno paslėptas  kontrabandines cigaretes.

Ketvirtadienį Šalčininkų kontrolės punkte pasieniečiai patikrino iš Baltarusijos atvykusį automobilį „Lancia Kappa“. Mašiną lietuviškais valstybiniais registracijos numeriais vairavo 36 metų Vilniaus gyventojas, pateikęs tvarkingą pasą.

Dokumentą tikrinę VSAT pareigūnai iškart pastebėjo, kad vairuotojas kažko nerimauja, elgiasi baimingai. Netrukus išsiaiškinta, kad vilniečiui yra atimta teisė vairuoti transporto priemonę.Įtarimų sukėlė ir pats automobilis. Duomenis apie „Lancia Kappa“ informacinėse bazėse tikrinę pasieniečiai nustatė, kad ši transporto priemonė yra išregistruota bei neturi galiojančio techninės apžiūros pažymėjimo. Automobilį pasieniečiai patraukė iš vykstančioms per sieną transporto priemonėms skirtos eismo juostos. Pasitelkę į pagalbą muitininkus VSAT pareigūnai „Lancia Kappa“ patikrino detaliai.

Netrukus paaiškėjo, kad po mašinos variklio dangčiu, salone, po galine sėdyne bei mašinos bagažinėje esančioje žemų dažnių garso kolonėlėje yra išslapstyti rūkalai. Iš viso pareigūnai rado 3 500 pakelių cigarečių „Minsk Capital“, pažymėtų baltarusiško pavyzdžio akcizo mokesčio ženklais. Muitininkai šį krovinį įvertino daugiau kaip 28 tūkst. litų.

Į Šalčininkų punktą pasieniečiai iškvietė policininkus, kurie vilniečiui surašė asministracinių teisės pažeidimų protokolus dėl transporto priemonių vairavimo tvarkos pažeidimo bei dėl transporto priemonės vairavimo neturint tam teisės.

„Lancia Kappa“ rasti rūkalai perduoti muitinės pareigūnams, kurie dėl kontrabandos pradėjo administracinės bylos teiseną. Už tokį pažeidimą vairuotojui gresia bauda nuo 10 iki 20 tūkst. litų ir automobilio konfiskavimas.

kriminalai.com                           

šaltinis: VSAT info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *