Šalčininkų policininkai sulaikė dar tris asmenis, įtariamus alyvos vagystėmis iš transfarmatorinių

transformatoriusVilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai  sulaikė tris asmenis. Asmenims pareiškė jiems įtarimus dėl alyvos vagysčių iš transformatorinių, priklausančių Akcinei bendrovei „Lesto“.

Gruodžio mėnesio pradžioje, kaip jau buvo pranešta,  policijos komisariato pareigūnai  nustatė 6 asmenis ir jiems pareiškė  įtariamus dėl 10 alyvos vagysčių iš transformatorinių.

Gruodžio 19 d., po intensyvių policinių priemonių,  Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai  nustatė dar 3 asmenis,  įtariamus galbūt įvykdžiusius 7 ar daugiau alyvos vagystes iš transformatorinių. Įtarimai buvo pareikšti N.D. (gim. 1990 m.) dėl galimai įvykdytų 2 vagysčių, P.E. (gim. 1990 m.) dėl galbūt įvykdytų 2 vagysčių,  J.V. (gim. 1989 m.) dėl galimai įvykdytų 3 ir daugiau vagysčių. Šie asmenys sulaikyti 48 valandoms, ikiteisminiams tyrimams vadovaujantys Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus apylinkės prokuratūros Šeštojo skyriaus prokurorai artimiausiu laiku spręs klausimą dėl tolesnių kardomųjų priemonių paskyrimo.

Taip pat buvo išaiškinti asmenys, kuriems buvo realizuota pavogta alyva, todėl bus sprendžiamas ir jų atsakomybės klausimas.

Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai  ir toliau aktyviai tęs ikiteisminio tyrimo veiksmus bei kriminalinės žvalgybos priemones, kad visi asmenys, vagiantys alyvą, būtų išaiškinti. Policija ragina gyventojus, turinčius informacijos apie asmenis, darančius šias neteisėtas veikas, pranešti policijai.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus aps. VPK Šalčininkų r. PK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *