Rusijos piliečio automobilio slėptuvėse aptikti 2 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių

kontrabandinės cigaretėsKybartų punkte pasieniečiai išaiškino Rusijos pilietį, iš Kaliningrado srities automobilio slėptuvėse gabenusį 2 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių.

Sekmadienį VSAT Lazdijų rinktinės Kybartų kontrolės punkte dirbantiems pasieniečiams įtartinas pasirodė iš Kaliningrado srities vykusio 35-erių Nesterovo miesto gyventojo automobilis „Volkswagen Passat“.

Punkte pasieniečiai atsako už keliaujančiųjų ir automobilių dokumentų patikrą, o už kontrabandos užkardymą čia atsakingi muitininkai. Tačiau VSAT pareigūnų akylumas pastaruoju metu padėjo išaiškinti ne vieną bandymą į Lietuvą įvežti kontrabandą. Tai buvo ir šįsyk.

Pasieniečiai pasitelkė muitinės pareigūnus ir ruso automobilį patikrino detaliai. Paaiškėjo, kad kontrabandinių cigarečių buvo prikištas visas „Volkswagen Passat“. Rūkalų rasta mašinos kuro bake, slenksčiuose, durelėse, oro filtre, stoge, prie pavarų svirties. Iš viso Kaliningrado srities gyventojas gabeno 1832 pakelius cigarečių „Golden Gate“ be akcizo ženklų ir 170 pakelių cigarečių „Viceroy Red“ su Rusijos akcizo ženklais.

Administracinės bylos teiseną dėl kontrabandos vykdo muitinės pareigūnai.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.