Rūkalus ketinusius krauti vyrus Pagėgių pasieniečiai sučiupo su įkalčiais

rukalaiVilkaviškio rajone pasieniečiai sulaikė sodybos šeimininką ir pas jį atvykusį Alytaus gyventoją. Abu vyrai į alytiškio automobilį  ruošėsi  krauti baltarusiškas cigaretes.

Trečiadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus bei Specialiosios paskirties užkardos pareigūnai patikrino vieną Vilkaviškio rajone Lakštučių kaime esančią sodybą.

Turėta duomenų, kad čia gali būti saugomas nelegalus krovinys.

Čia pareigūnai sulaikė 42-ejų sodybos šeimininką ir pas jį atvykusį 58-erių Alytaus miesto gyventoją. Vyrai į alytiškio automobilį „Ford Galaxy“ ruošėsi krauti dėžes su cigaretėmis.

Pagėgių rinktinės pareigūnai iš viso rado 6 tūkstančius 970 pakelių cigarečių „Minsk Superslims 5“ su baltarusiško pavyzdžio banderolėmis.

Toks kontrabandinių rūkalų kiekis, įskaičiavus visus privalomus Lietuvoje sumokėti mokesčius, yra vertas daugiau kaip 53 tūkstančių litų.

Alytiškį ir Vilkaviškio rajono gyventoją pasieniečiai uždarė į areštinę. Transporto priemonė ir cigaretės laikinai saugomi Kudirkos Naumiesčio užkardoje.

VSAT Pagėgių rinktinės pareigūnai dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis pradėjo ikiteisminį tyrimą.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT Pagėgių rinktinės info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *