Rūkalų krovinį iš Baltarusijos kontrabandininkai paleido Šalčios upe

cigaretesVSAT pareigūnai Šalčininkų rajone užkardė mėginimą į Lietuvą Šalčios upe atplukdyti baltarusiškų kontrabandinių cigarečių.

Ketvirtadienį VSAT Varėnos rinktinės Tribonių užkardos pasieniečiai, naudodamiesi sienos kontrolės ir stebėjimo sistema, Baltarusijos pusėje ties Šalčininkų rajono Tribonių kaimu užfiksavo tris įtartinus asmenis. Dviejų šalių siena šioje vietovėje eina Šalčios upe, link kurios nešina dėžėmis ir ėjo trijulė. Lietuvos pusėje čia plyti miškas, o nendrynais apaugęs krantas gerai matomas iš kaimyninės šalies.

Apie pastebėtus įtartinus asmenis Tribonių užkardos pasieniečiai pranešė kolegoms Baltarusijoje bei patys pajudėjo pakrantės link.

Prie upės priartėję asmenys, matyt, supratę, jog yra pastebėti, įmetė nešulius į vandenį ir paskubomis pasišalino į Baltarusijos teritorijos gilumą.

Iš upės Lietuvos pasieniečiai ištraukė keturis į juodą polietileno plėvelę suvyniotus ryšulius, kuriuose prie gamyklinių dėžių buvo pritvirtinti ir jau išardyti cigarečių blokai. Iš viso rasti 4500 pakelių cigarečių „Winston“ ir „Fest“, pažymėtų baltarusiško pavyzdžio akcizo mokesčio ženklais.

Dėl kontrabandos VSAT Varėnos rinktinės pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Rūkalai saugomi Tribonių užkardoje.

kriminalai.com                           

šaltinis: VSAT info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *