Rugsėjo 1-osios reidas Šiauliuose

greicio kontroleĮŽŪLŪS ŠIAULIŲ VAIRUOTOJAI TOLIAU VAŽINĖJA LEISTINĄ GREITĮ VIRŠYDAMI VOS NE DVIGUBAI

Rugsėjo 1-osios vakarą Šiauliuose, Tilžės gatvėje, ant viaduko, Šiaulių apskrities policija surengė reidą. Mišraus patruliavimo būdu buvo matuojamas automobilių greitis. Civiliais drabužiais apsirengęs pareigūnas ant viaduko viršaus rankiniu radaru fiksavo pažeidėjų greitį, o viaduko apačioje budėję kolegos stabdė prasižengėlius.

reidas Atkarpoje, kur vyko reidas, leidžiamas greitis – 50 km/h. Skubančių vairuotojų netrūko – protokolai už greičio viršijimą surašyti 19 vairuotojų. Dažniausiai greitis buvo viršytas nuo 20 – 30 km/h (važiuota daugiau nei 70 km/h greičiu). 3 šiauliečiai važiavo greičiau nei 80 km/h, o vienas lėkė net 93 km/h greičiu. Pastarasis besileisdamas nuo viaduko ir pamatęs pareigūnus staigiai kirto per stabdžius, tačiau atsakomybės išvengti jam nepavyko. Vienas vairuotojas baudą gavo ne tik už greičio viršijimą, bet ir už tai, kad nesegėjo saugos diržo.

vairuotojasTai jau trečias tokio pobūdžio reidas ant šio viaduko. Būtent šioje vietoje šiauliečiai mėgsta „palankstyti“ – ankstesnių reidų metu buvo nustatytas net 112 km/h greitis. Policija planuoja, kad panašių akcijų, tik kitose miesto vietose, vairuotojai gali tikėtis artimiausioje ateityje.

Pirmąją rugsėjo savaitę visoje Lietuvoje taip pat vyksta „nulinės tolerancijos“ akcija, tai reiškia, kad net menkiausias greičio viršijamas nebus toleruojamas.

reidas reidas siauliuose vairuotojas

 

 

kriminalai.com

šaltinis: Šiaulių aps. VPK informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *