Rudominos nuovados pareigūnės lankėsi socialinės rizikos šeimose

Vakar Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio Rudaminos policijos nuovados  specialistės Marina Karpukienė ir Božena Klusovskaja kartu su Medininkų seniūnijos socialine darbuotoja Renata Vanagel ir studente praktikante Teresa Didiul lankėsi Medininkų seniūnijos  socialinės rizikos šeimose.  Jų tikslas – nustatyti vaikų nepriežiūros faktus.

Pareigūnės patarė tėvams, kad spiginant šalčiui, tinkamai pasirūpintų savo vaikais, šilčiau rengtųsi bei vengtų būti šaltyje, o susirgus – nedelsdami kreiptųsi į gydytojus.

Pareigūnės jokių pažeidimų socialinės rizikos šeimose nenustatė. Kartu su seniūnijos soc. darbuotoja R.Vanagel perspėjo gyventojus dėl artėjančių šalčių, davė naudingų patarimų, kad  klimato sąlygos kuo mažiau pakenktų jiems – nuolat kūrenti krosnis ar pečius, atsargiai elgtis su elektros prietaisais, griežtai uždraudė šaltyje vartoti alkoholinius gėrimus ir namuose nerūkyti, kad nesukeltų gaisro.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus r. PK info.

Posted Under
Be kategorijos